PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95290}

Andersonvile

Andersonville
6,6 141
ocen
6,6 10 1 141
Andersonvile
powrót do forum filmu Andersonvile

Witam! jak widze jestem pierwszym który komentuje ten film ale mam nadzieje że nie pierwszy tóry widział ten według mnie świetny film.Muszę przyznać, że temat wojny secesyjnej jej wszelkich aspektów od pewnego czasu mnie intryguje. Byc może właśnie własnie dlatego ten film zrobił na mnie tak duże pozytywne wrażenie.Film o jeńcach wojennych w konfederackim więzieniu , walka o przetrwanie, zachowania godne i niegodne w obliczu totalnego zamknięcia.Dawno nie widziałem tak świetnie zrobionego filmu wojenego tak bliskiego człowieka a nie jak to bywa polityce danego systemu, choć oczywiscie pewne wątki polityczne sie pojawiają. Wielka szkoda że nikt wcześniej nie zwróciłsojej uwagi na Andersonvile bo to naprawde doby godny polecenia!!!

lionel

Film powstał na podst. książki MacKinlay Kantor,która była na indeksie ksiąg zakazanych.Polecam "100 zakazanych książek"D.B.Sova,N.J.
Karolides,M.Bald.

ocenił(a) film na 8
lionel

mnie również się bardzo podobał i uważam go za dobry film, a mało osób o nim wie bo nie gra tam nikt znany i jest to film tylko telewizyjny

ocenił(a) film na 8
lionel

Film jest świetny bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones