PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793965}
6,0 1 008
ocen
6,0 10 1 1008
6,2 13
ocen krytyków
Angelo
powrót do forum filmu Angelo

Przepraszam bardzo,ale o czym było to "wybitne dzieło"? To miał być dramat,to miał być film o jakiś kolonialnych wyrzutach sumienia? Nie no bez jaj - film który mnie najzwyczajniej w świecie wymęczył.Duże rozczarowanie - lubię od czasu do czasu oglądnąć coś "ambitniejszego" ale w tym filmie jak to mawiał klasyk nic się nie dzieje - "nuda nuda i jeszcze raz nuda" - ani tu emocji,ani dramatu,ani jakiejś historii - nie ma nic z tych rzeczy.Mamy natomiast w c...j długich,milczących scen i najazdów kamery - ale wiem to przecież takie "artystyczne".Dotrwałem do końca tego dzieła tylko ze względu na Albę Rohrwacher którą sobie bardzo cenię jako aktorkę.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Zgadzam się. Naprawdę porusza bardzo istotne problemy, ale tak to jest przedstawione, że zadziałało na mnie jak środek nasenny wysokiej skuteczności.

ocenił(a) film na 2
Agatonik

Dobrze że oglądałem ten film coś około 15 - bo jakbym miał wieczorny seans,to istnieje duże prawdopodobieństwo,że przyciąłbym komara,chociaż z reguły staram się zawsze dotrwać do końca każdego filmu jaki oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones