PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402798}

Angielska robota

The Bank Job
7,5 102 670
ocen
7,5 10 1 102670
7,4 14
ocen krytyków
Angielska robota
powrót do forum filmu Angielska robota

K

ocenił(a) film na 10

Wizual "Ocean's Eleven" był dla mnie wspaniałym przykładem, ale kiedy obejrzałem ten film,
(Angielska Robota )naprawdę byłem pod wrażeniem - rzadko się bowiem składa, by film
oparty na faktach został zrealizowany z takim rozmachem. Genialny!

ocenił(a) film na 8
Kadente

I czy wy też odnieśliście wrażenie, że ten film jest dla odmiany zaskakujący? Często oglądając film wiem, co się za chwilkę wydarzy, strasznie psuje to radochę. Ale nie w tym przypadku! Oczywiście, nie znałem historii prawdziwego napadu.

Kadente

exactly, po obejrzeniu wszystkich części Ocean's myślałam, że równie dobrego filmu nie obejrzę, a tu taka niespodzianka:)

ocenił(a) film na 7
Kadente

Na faktach tylko po części podobno. Pewne rzeczy dopisano na potrzeby scenariusza i lepszej zabawy dla widza. Ale tak czy siak opłacało się jak diabli. Tak pozytywne zaskoczenie w tego rodzaju kinie to na prawdę dziś rzadkość. Zresztą sam kiedyś stwierdziłem to samo w swoim temacie do filmu
http://www.filmweb.pl/film/Angielska+robota-2008-402798/discussion/Plan+prawie+d oskona%C5%82y,1908423
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
djrav77

Przeczytałem,dobra rzecz

ocenił(a) film na 8
Kadente

Fil bardzo dobry, ale jednak wolę Ocean's Eleven :D

ocenił(a) film na 10
xaphon

Ja też ;) 10 daję tylko filmom, które uważam za wspaniałe, ale do których nie zamierzam raczej wracać. A 9 to moje ulubione

ocenił(a) film na 6
Kadente

25 lipca 2008 (Polska) 19 lutego 2008 (świat) Sorry ale musiałem to napisać - rozwaliło mnie to ... ;p

ocenił(a) film na 10
upior_w_kosciele

w sensie że tak szybko przetranslowali? Fakt, to robi wrażenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones