PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402798}

Angielska robota

The Bank Job
7,5 102 670
ocen
7,5 10 1 102670
7,4 14
ocen krytyków
Angielska robota
powrót do forum filmu Angielska robota

Nie sugerujcie się plakatem. Porównanie tego filmu do ”Przekrętu” i ”Porachunków” jest na wyrost, bo to nie komedia. Wspólna jest tylko tematyka światka przestępczego, brytyjski klimat i Jason Statham, który występował we wszystkich trzech filmach. Na poczatku myślałem, że nie przypadnie mi do gustu. W miarę upływu czasu coraz bardziej mi się podobał. W odróżnieniu od niektórych, zwłaszcza amerykańskich produkcji, nie było w nim przesytu akcji i efektów specjalnych. Sama fabuła również wymagała odrobiny pomyślunku, nie jest to film skierowany do widzów najgłupszych. Swoją drogą zastanawiam się jakie ciekawe materiały można by było wyciągnąć z polskich skrytek bankowych. 8/10

użytkownik usunięty
galladorn

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś po czym będę mógł powiedzieć: Łał! niestety, film niezły, ale bez szału, a szkoda.

ocenił(a) film na 8

Rzecz gustu. Moje oczekiwania spełnił. Ja w odróżnieniu od Ciebie nie spodziewałem się rewelacji i być może dlatego jestem zadowolony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones