PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640473}
5,6 532
oceny
5,6 10 1 532
Angry Video Game Nerd: The Movie
powrót do forum filmu Angry Video Game Nerd: The Movie

James Rolfe i film fabularny ? No chętnie to obejrzę

Sledź uważnie wiadomości na Twitterze i spodziewaj się tłumaczenia. Istnieje fanowski kanał na YT tłumaczący recenzje Nerda.

Nie ma nic dziwnego w tym, że James robi film fabularny ;)

Curt90

Nie wyświetliło mi tego komentarza niżej, więc musiałem go napisać raz jeszcze tutaj (to z powodu usunięcia przez niego konta zapewne :P)

James Rolfe wraz z Kevinem Finnem realizują ten pomysł już od roku 2006 (wtedy to Kevin podsunął go Jamesowi), ale jak to bywa w przypadku tego typu produkcji - brakowało czasu i pieniędzy. Nikt nie chciał ich sponsorować, ale na szczęście udało się to dzięki dotacji ze strony fanów w zamian za autografy i bonusowe filmiki :) Poza tym sam James realizował po dwa odcinki "Angry Video Game Nerd" na miesiąc i to pożerało jego czas. Początkowo zmniejszył ilość do jednego na miesiąc, aby w ogóle zacząć robić coś z filmem, aż w końcu przestał je robić w ogóle. Wielu fanów narzeka na to, ale tak to jest gdy produkcja czegoś większego zaczyna przyspieszać. Film wychodzi w tym roku, jestem ciekaw jak wypadnie. Wiadomo, że to produkcja niskobudżetowa (coś jak Haggard Bama Margery) i należy podejść do efektu końcowego z dystansem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones