PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661927}

Ani słowa więcej

Enough Said
6,5 13 362
oceny
6,5 10 1 13362
7,0 11
ocen krytyków
Ani słowa więcej
powrót do forum filmu Ani słowa więcej

7/10

ocenił(a) film na 7

Świetny, ciepły, miły i zabawny film... naprawdę bardzo lekko go się ogląda... Dobrzy Gandolfini i Louis-Dreyfus chociaż czasami miny Evy mnie nieco irytowały... Rewelacji nie ma ale porządne kino. Mnie się podobało.

użytkownik usunięty
reptile2006

u mnie: 8/10; fakt, od min czasem aż bolą oczy, jednak miś Gandolfini nadrabia i ostatecznie duet daje radę; całość zgrabna i wyważona. smaczny seans...

ocenił(a) film na 7

Obejrzałam, nie męcząc się przy tym:)Film ciekawy...,a patrząc na miny bohaterki robiłam w duszy rachunek sumienia, gdyz sama czasem nie potrafię zapanowac nad mimiką. Fajnie pokazany został sposób jej patrzenia na Alberta przez pryzmat tego, co myślą o nim inni...do tego, aby móc go ocenić, wsłuchując się w siebie i swoje odczucia potrzebowała trochę czasu. Bywa, że opinia innych nas obezwładnia i hamuje w wyrażaniu własnych myśli...to taka moja refleksja po tym filmie.

użytkownik usunięty
aniatakajedna5

polecam wcześniejsze filmy tej reżyserki: DAJ, PROSZĘ i PRZYJACIELE Z KASĄ (jestem w trakcie mini-festiwalu jej twórczości), w każdym świetny klimat, wiele trafnych spostrzeżeń, galeria ludzi pogubionych, brak moralizatorstwa, nieco ironii i sedno - empatia; pozdrawiam.b

ocenił(a) film na 7

Dzięki, z chęcią obejrzę. Pozdrawiam!

reptile2006

zgadzam się całkowicie :) właśnie jestem w trakcie oglądania i jestem pod ogromnym wrażeniem tego ciepłego filmu. naprawdę warto :)

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Bezpretensjonalny film, uroczo przegadany, z bardzo dobrze skrojoną obsadą. Rozluźniły się, z uśmiechu, me zmysły !!! Dobre kino ! 7/10 !!!

Szpila_1308

uwielbiam takie kino - prosta, urocza historia, zabawnie, życzliwie. nie jest to arcydzieło, ale ogląda się świetnie

więcej, bez spojlerów -> http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/04/enough-said-2013.html

ocenił(a) film na 7
kajfilka

Ja też ! - pozdrawiam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones