PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661927}

Ani słowa więcej

Enough Said
6,5 13 367
ocen
6,5 10 1 13367
7,0 11
ocen krytyków
Ani słowa więcej
powrót do forum filmu Ani słowa więcej

To co jest ohydne przykre i niesmaczne uznali za śmieszne.Napalona kobieta by nie byc sama jest gotowa przełknąć wszystko ,ale jednocześnie sama zachowuje się podobnie.Dialogi jakie prowadza są obrzydliwe .Facet jest na drugiej randce zaprasza do siebie przyjmuje ją w piżamie i opadających spodniach pokazując fiuta.Ale ona i tak mu wskakuje do łóżka bo brakuje jej seksu
ale zaczyna się dowiadywać od innych jak bardzo jest obleśny to jej przeszkadza ale potrzeba seksu jest dla niej ważniejsza wiec myśli ze go zmieni.Dlatego tez doradza koleżance córki nastolatce by się puszczała z każdym chłopakiem jak leci.To dramat nie komedia!!

lions

Szalenie profesjonalna recenzja. Kurtyna - oklaski.

ocenił(a) film na 8
lions

Dzięki, dawno się tak nie uśmiałem.

ocenił(a) film na 7
Shhhreborn

Uśmiałeś się?Przecież ta jej/jego opinia to dramat nie komedia!

ocenił(a) film na 8
jacpod

No wiem, dlatego się uśmiałem:)

ocenił(a) film na 5
lions

lions, ani słowa więcej. Jesteś po prostu za młody, żeby zrozumieć ten film, ale fakt nie jest to najlepsza komedia jaką oglądałem. RIP Gandolfini

ocenił(a) film na 7
lions

1. Nie podobał ci się film? Ok, masz do tego prawo (choć przytoczone powody wyraźnie wskazują, że film nie został odebrany w sposób zamierzony przez autorów)

2. Zanim naciśniesz przycisk 'wyślij' to przeczytaj to co napisałaś/eś ponieważ ten post gramatyczno-ortograficzny potworek:

>To co jest ohydne przykre i niesmaczne uznali za śmieszne
Kto uznał?

>Napalona kobieta by nie byc sama jest gotowa przełknąć wszystko ,ale jednocześnie sama zachowuje się podobnie.
Zachowuje się podobnie? Do czego/kogo? Nie wiem zresztą czy w zdaniu o napalonej kobiecie fraza 'gotowa przełknąć wszystko' jest czymś porządanym.
>Dlatego tez doradza koleżance córki nastolatce by się puszczała z każdym chłopakiem jak leci.
Dlaczego? Pytam się ponieważ konstrukcja wskazuje, że poprzednie zdanie wskazuje przyczynę ale nie potrafię jej znaleźć.

ohnoes

Przepraszam, ale "porządanym"? Nie, żebym się czepiał, ale wytykasz komuś błędy gramatyczno-ortograficzne.

lions

Śmiała opinia świadcząca o braku odpowiedniego poziomu inteligencji emocjonalnej, radzę wrócić do filmu, z resztą nie tylko tego (PS. Kocham Cię) za jakieś 10 lat, może wówczas ogarniesz temat, w tym momencie nie ogarniasz ani trochę.
Jednej rzeczy nie mogę zostawić bez komentarza, ja nie widziałam tam żadnej sceny, w której jakakolwiek kobieta namawiałaby nastolatkę do puszczania się "z każdym chłopakiem jak leci".

ocenił(a) film na 7
Wescik

Zgadzam się, film nie jest wyprany z uczuć, ale z hollywoodzkiego banału euforii zakochanych nastolatków. Możemy się z tym światopoglądem nie zgadzać, ale jest konstrukcja społeczno-psychologiczna w dobrym stopniu pokazana. Mnie przekonało realistyczne pokazanie jak krótkowzroczna jest nie tylko nasza natura, ale także sugerowanie się opiniami innych. Subiektywnie, to wolałbym by dojrzeli do związku przed ślubem, a nie po rozwodzie.

ocenił(a) film na 8
lions

A to zabawne, bo wczoraj obejrzałem 45 minut i uznałem, ze dawno nie oglądałem tak zabawnego filmu.
Aż boję się, dziś kończyć seans.

ocenił(a) film na 8
lions

Zakończyłem oglądanie i zupełnie nie zgadzam się z Twoją oceną.
Film zabawny, a przy tym prawdziwy i ciekawy.
Polecam wszystkim.

użytkownik usunięty
yuutoo

dokładnie; produkcja skromna ale treściwa, mimo lekkiego tonu; polecam też wcześniejszy filmik tej samej autorki: DAJ, PROSZĘ - jest mniej wygładzony i jak na moje czucie jest w nim więcej; ogólnie, reżyserka warta obadania; pozdrawiam.b

ocenił(a) film na 8
lions

Na pewno obejrzę bo widzę po twoich ocenach że kompletnie nie masz gustu.....

ocenił(a) film na 4
lions

"Chcesz stracic 1,5godziny zycia obejzyj ten film!!Komedia ???Ani jednej zabawnej sceny film oblesny,Wyprany z uczuc !!"
Ten temat określa Twoją wypowiedz, a nie ten film xddd!!!!!!!!


fuuuu, obleśna wypowiedz !!!!!!!!!!


Tak serio, to w przyszłości daruj sobie takie komentarze. Po co? Żeby się ośmieszyć?
Przykre, pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
lions

Po co krmicie Trolla, ktory nawet nie ma jaj i przyzwoitosci aby odpowiedziec na Wasze argumenty? Sorry staram sie byc poblazliwy dla hejterow ale kreatura ktora ocenia taki film, tudziez PS I Love You na 1 wywoluje u mnie piane na pysku i nie moge sie powstrzymac... Moze filmy z jakimkolwiem emocjonalnym ladunkiem powinny byc dozwolone albo zalecane juz w pewnym wieku i z pewnym bagazem doswiadczen...? Z inteligencji emocjonalnej daje Ci "1"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones