PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116237}

Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje

Anne of Green Gables: The Sequel
7,2 25 057
ocen
7,2 10 1 25057
Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze dzieje

Tą część Ani kocham najbardziej:) Myśle ,że Ania w tym momencie jest najlepsza... Gilbert równiez! Chciałabym przeżyć taką miłość ja ich;) Gilbert jest ideałem faceta:) Szkoda że jest zmyślony. Aktor grający Gilberta jest fenomenalny! Idealnie pasuje do tej roli;) Jest taaaaki przystojny xD

imagination90

To też moja ulubiona:) Zgadzam się z Tobą w 1000%. Mogę oglądać i oglądać i nie znudzi mi się;)

imagination90

Cóż obie pierwsze części są świetne,
a trzecia trochę za bardzo odbiega od oryginału,
ale przynajmniej aktorzy ci sami;)
a tak na marginesie, to wszyscy bohaterzy są świetnie dobrani
nigdy nie będzie lepszej Ani, Gilberta, Maryli, Mateusza, Diany czy pani Linde niż ci aktorzy!!!!!!!!!!! To ich genialne wcielenia:)

isamar84

dokładnie tak. Podpisuje się pod Twoimi słowami!

ocenił(a) film na 7
isamar84

mi własnie nie bardzo pasuje ta aktorka, która grala Anię. ja sobie Anię wyobrażałam nieco inaczej, z trochę bardziej delikatną urodą... ale Gilbert to strzał w dziesiątkę

isamar84

Nie ma bardziej wczutych w rolę aktorów

ocenił(a) film na 10
imagination90

Wszystkie części Ani są cudowne, chociaż ta jest naprawdę wyjątkowa. Jeszcze żaden film nie doprowadził mnie do takich łez ;)

ocenił(a) film na 10
imagination90

Ja również tak uważam, to również moja ulubiona część "Ani z Zielonego Wzgórza'';)

migotka1991_filmaniak

ja lubię wszystkie części Ani :) (a najbardziej lubię fragmenty z Anią i Gilbertem mmm :) ;))

ocenił(a) film na 9
Imra

Ja też.... latka lecą, a ja wciąż myślę o nich z wypiekami na twarzy :)

Imra

ja też!!!!!!!!!!!!! mam ogromny sentyment i uwielbiam wieczory z Anią na ekranie :D

ocenił(a) film na 10
imagination90

Prawda, taka miłość zdarza się tylko w filmach, aczkolwiek możliwe, że w rzeczywistości też się coś takiego zdarza. Szczęśliwi ci, którzy tego doświadczą/doświadczają ;-D

karoman4

noooo... eh ;) a tak na marginesie... gdy Ania przyszla odwiedzic chorego Gilberta, miala takie cudne wlosy... to autentycznie jej naturalne? :PP

ocenił(a) film na 10
Samarrita

Kiedyś faktycznie mogła takie mieć. Takie gęste. Ja też kiedyś miałam gęstsze, niż teraz, bo powypadały.

ocenił(a) film na 7
imagination90

Najlepsza była jak dziewuchy zaczeły sobie robić z niej jaja Oko tylne itp
Macie przepisać 10 razy listę ucznów w szkole- odpowiedź Ani Shirley

giovanni50

Jak już to uczennic:-)

ocenił(a) film na 7
Brandon568

OK :) Mea culpa mea maxima culpa

imagination90

Ja szukam w internecie tej części z lektorem z Polsatu

Brandon568

Tam był taki fajny zwrot,, sierżant w spódnicy":-)
O pannie Katarzynie Brooke, oczywiście:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones