PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 777
ocen
7,3 10 1 8777
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania

Ten film to takie ciepło rozlewające się po sercu, naprawdę to był bardzo miło spędzony czas. Jestem pod wrażeniem ilości materiałów archiwalnych, ile oni nagrywali! Ale dzięki temu jest wspaniała pamiątka. To był w sumie pierwszy dokument jaki widziałam w kinie i to jest naprawdę fajny odbiór. Polecam mocno.

ocenił(a) film na 10
fleabag

Piękny, wzruszający, pełen ciepła i miłości. Pokazano wiele świetnych zdjęć z prywatnych archiwów. Do tego wypowiedzi znanych aktorów. Naprawdę warto obejrzeć.

fleabag

Jwst naprawdę wpsaniały i zruszający, Cudowne te zjdęcia z domowego archiwum

ocenił(a) film na 9
adriennee

Cudowna, wzruszająca, pełna ciepła historia o życiu Ani. Wszyscy jej bliscy wypowiadają się o niej z takim szacunkiem. Zdjęcia i filmiki z rodzinnego archiwum to sztos i jaka Ania była piękna i radosna!

ocenił(a) film na 9
adriennee

Tak, te zdjęcia zachwycające. Trochę jak byśmy sami poznawali Anię prywatnie. Była fantastyczna i szczęciarzami ci wszyscy, którzy mieli okazję ją poznać.

ocenił(a) film na 10
pumeksx

Dokładnie, dzięki materiałom z prywatnego archiwum mogliśmy poznać lepiej Anię. Chciałabym mieć taką przyjaciółkę :) Ania była wyjątkowa! Zwykła ale niezwykła dziewczyna. Film jest super!

ocenił(a) film na 10
Pani_domu

Zdjęcia archiwalne najlepsze. Wspaniale pokazują, jaka Ania była naprawdę. Tam nic nie było wyreżyserowane, udawane. Było tylko 100 procent prawdy i prawdziwego życia. Tam widać, że Ania była super babką

ocenił(a) film na 9
fleabag

Wczoraj wybrałem się na film i jestem bardzo na tak! Piękne zdjęcia i wideo z prywatnego archiwum. Rodzina i przyjaciele wypowiadali się o Ani z ciepłem i miłością. Film wzrusza.

ocenił(a) film na 10
Tomasz_Matejczyk

niesamowite, ze do tego filmu udalo sie znalezc, otrzymac zdjeica z tego prywatnego archiwum - no po prostu szok

Tomasz_Matejczyk

Cholernie mnie ciekawi, kto wykupił te Wasze konta stworzone specjalnie do oceniania filmu „Ania”. Zabawna rzecz.

mejdele

Zgadzam się. Jakby jakaś opłacona sekta pisała ten sam bełkot.

ocenił(a) film na 10
fleabag

Materiały archiwalne są przepiękne. Film jest wzruszający. Jaka to była wielka miłość pomiędzy Anią i Jarkiem, z jakim szacunkiem i ciepłem wypowiada się o Ani... coś wspaniałego.

ocenił(a) film na 10
fleabag

kawał dobrego, wzruszającego kina i chwytającej za serce historii

fleabag

Ten film to prawdziwy wyciskacze łez. Potrafi wzruszyć zarówno dziecko, dorosłego, kobietę, jak i mężczyznę. Poruszają do głębi, a wszystko dzięki niesamowitym i pełnym uczuć historiom, które wpływają na nasz światopogląd.

ocenił(a) film na 9
fleabag

Wspaniały, ciepły, piękny i wzruszający. Choć popłakałam się w kinie nieraz, wyszłam pełna dobrej energii i jakiegoś takiego wewnętrznego optymizmu. Niezwykły dokument

fleabag

Piękna du... sza.
Szkoda dziewczyny, jej słynne sesje dla Playboya dowodziły, że miała nie tylko piękne wnętrze, ale i zewnętrze:-)
Bardzo filmowe. Dlatego została gwiazdą.
https://www.filmweb.pl/film/Ciemna+strona+Wenus-1997-27

Radosław Piwowarski wpierw odkrył ją dla kina ("CIEMNA STRONA WENUS"), a potem dla telewizji ("Złotopolscy"). Ale na jej naprawdę wartościową rolę przyszło czekać długo - "Bilet na Księżyc" Jacka Bromskiego - to bodaj najlepsza rola Gdynianki.
Tym niemniej, ciekawe są też "Lekcje pana Kuki".

ocenił(a) film na 10
fleabag

Choć chwilami w kinie płakałam, to po wyjściu poczułam jakiś taki rodzaj ulgi i wewnętrznego spokoju. Można żyć krótko, ale wykorzystać dany nam czas na maksa. Ania tak zrobiła. Miała piękne i dobre życie ze wspaniałymi ludźmi wokół.

fleabag

Anna Przybylska chroniła swoją prywatność i toczyła boje z fotoreporterami. Jestem w szoku, że teraz jej bliscy bez mrugnięcia okiem sprzedają tą chronioną przez nią prywatność gawiedzi (czyli tobie, mnie i innym obcym ludziom). Wszystko na sprzedaż, a ludzie to łykają.

Suumi

Hmmm... przecież Ania udzielała wywiadów, maiała sesje zdjęciowe z dzieciakami i jeśli dobrze pamietam to występowała z nimi w reklamie. Nie miała nic do ukrycia, a ludzie za nią przepadali. Nie rozumiem, czemu o róznych innych ludziach powstają filmy i jakoś nikt się nie czepia i nie mówi o sprzedawaniu prywatności a tu od razu takie oskarżenia. Film ani trochę nie jest tym myślisz. Polecam zobaczyć i wyrobić opinię :)

ocenił(a) film na 9
fleabag

Zdecydowanie TAK. Dawno nie było tak emocjonującego filmu w naszych kinach. Jak byłam w weekend to sala była wypełniona po brzegi.

ocenił(a) film na 9
fleabag

Koniecznie trzeba zobaczyć. Film pełen milości, o miłości, z przesłaniem, zmuszający do refleksji i przemyślenia, tego co w życiu ważne. Pokazuje, jak to nasze życie jest niesamowicie kruche niestey :(

ocenił(a) film na 8
fleabag

Byłem w kinie z narzeczoną. Miałem obawy, bo to jednak bardziej "babski" film, ale wyszedłem z kina zauroczony tą historią

fleabag

Chyba nie mas zpojęcia o showbiznesie. Aktorka popularna, lubiana, wiec pewnego dnia ktos - mowiac brutalnie - pomyslal, ze mozna "oddac hold" i nakrecic film. $ $ $ $ $ $. Abstrachujac od jej dorobku filmowego, ktory jednak do konca nie byl az tak nijaki. Przypominam, ze podobno miala propozycje z USA. Byla atrakcyjna, seksowna, miala fajny charakter. Napewno byla inna niz pozostale aktoreczki serialowe. Miala charyzme i osobowosc.

ocenił(a) film na 10
fleabag

Byłam i polecam! Dobrze zrobiony dokument, bogate materiały z prywatnego archiwum, ciekawe wywiady z rodziną i przyjaciółmi, widać, że tęsknią... a Ania to wiadomo- wyjątkowa, autentyczna, po prostu niesamowita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones