PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007875}

Ania

7,3 8 822
oceny
7,3 10 1 8822
4,7 3
oceny krytyków
Ania
powrót do forum filmu Ania
elmro

Premiera 7 października, a przedpremierowe na pewno będą ciut wcześniej. Co też nie możesz się już doczekać? Bo ja tak...

AnnaKu_2

ja chyba tez bede celowala w pokazy przedpremierowe w moim miescie

ocenił(a) film na 9
AnnaKu_2

Ja też już odliczam dni do premiery :) Dobrze, że do 7.10 coraz bliżej :) Uwielbiałam Anię

elmro

Wiadomo już coś o pokazach? Chętnie bym się wybrała, bo tydzień premierowy jestem wyłączona z życia, a trochę nie mogę się doczekać :)

ocenił(a) film na 9
elmro

Jestem po wczorajszym pokazie przedpremierowym. To wspaniała 1,5 godzinna podróż przez życie Ani, przeplatana wspomnieniami bliskich jej osób, rodziny i partnerów z filmów. Film jest piękny, wzruszający, skłania do refleksji i polecam go obejrzeć każdemu kto uwielbiał Anię, ale też poszukuje odpowiedzi na pytanie czym jest życie i jak go przeżyć.

milionfilmowychmysli

O, zazdroszczę, no mnie się nie udało załapać w żaden sposób, ale mam juz zarezerwowane na jeden z pierwszych seansów, i czekam niecierpliwie, z chusteczkami w torebce, bo się nie obejdzie...

ocenił(a) film na 10
milionfilmowychmysli

Pięknie napisane! Od siebie dodam, że widać jak bardzo bliscy kochali Anię i mimo, że minęło 8 lat, rana po jej utracie nadal nie została zabliźniona. Film zawiera materiały zdjęciowe i wideo, które razem z wypowiedziami rodziny i przyjaciół stanowią podsumowanie życia Ani. Według mnie film jest rewelacyjny, bardzo wzruszający i cieszę się, że w taki sposób możemy powspominać Anię :)

elmro

Jeśli Ania była ważną dla Ciebie osobą koniecznie obejrzyj ten dokument. Brak zastrzeżeń do realizacji, mimo że jej charakter jest typowy polskiemu kinu opartemu na łzach i smutnej historii. Mnie osobiście historia Ani z Gdyni nie urzekła. Czy faktycznie przysłużyła się znacznie polskiej kinematografii pozostawiam do oceny własnej. Nie umniejszam należnej żałoby i chęci upamiętnienia tej osoby przez tych, dla których była ona całym światem. Cóż, modne robią się filmy o Aniach, Marylach, Zenkach...

elmro

bardzo piekny dokument, z historią, wzruszający

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones