PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653414}

Anioł śmierci

The Woman in Black 2: Angel of Death
5,2 18 838
ocen
5,2 10 1 18838
5,3 3
oceny krytyków
Anioł śmierci
powrót do forum filmu Anioł śmierci

Jestem człowiekiem mało wybrednym jeżeli chodzi o filmy. Zainteresuję się każdym gatunkiem, a horror jest tym, który najbardziej lubię. Oczekiwanie dot. tego filmu miałem bardzo proste: chciałem się wystraszyć. Przyznam, że w moim przypadku można to zrobić bardzo łatwo, lecz w tym filmie tego nie doświadczyłem. Gdyby nie brakowało mi strachu nie zwróciłbym uwagi na wałkowany już któryś z kolei temat sierocińca.

ocenił(a) film na 1
R2NkA

Nie dość że nie straszny to dodatkowo zero trzymającej w napięciu fabuły za to idiotyczny, absurdalny scenariusz nic nie wnoszący ciekawego w historię domu na wyspie...

ocenił(a) film na 10
R2NkA

Mnie ciężko przestraszyć. Lubię horrory, ale coraz trudniej znaleźć mnie taki po którym bym się bała. Ten po pierwszej połowie przyprawiał mnie dziś w kinie o palpitacje serca. To był mój 3 horror z rzędu, więc początkowo byłam znużona, było po 1:00, fabuła mało wciągająca.. Potem jednak wbijałam się w fotel.

R2NkA

Ten film poza klimatem nie ma nic ciekawego. Mnóstwo tandetnych i ogranych straszaków, które mają podrzucić na kinowym fotelu ale nic z tego nie wynika. Kilka razy pokazali jakąś zmorę wyskakującą gdzieś nagle i wielki mi horror. Poza tym w filmie jest wiele scen, które są zbyt ciemne i trzeba się dobrze przyglądać żeby zobaczyć co się dzieje.

użytkownik usunięty
lalala

To samo chciałem napisać, poza klimatem film nie oferuje nic ciekawego. Jump scenki ograne do bólu, już nawet mnie nie zaskakują, bo wiem kiedy nastąpią. Fabuła mniej niż średnia. Można obejrzeć i pamiętać, żeby nie wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones