PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528006}

Anioł nad morzem

Un Ange à la mer
6,5 718
ocen
6,5 10 1 718
Anioł nad morzem
powrót do forum filmu Anioł nad morzem

Najbardziej poruszający, ale i najbardziej przygnębiający film, jaki kiedykolwiek widziałam. Polecam do obejrzenia, choć tylko z odpowiednim nastawieniem...

ocenił(a) film na 10
katarzyna_is_szewczyk

poszłam nie do końca znając fabułę. zachwyci. poruszył. nastroił na przemyślenia. nawet bez nastawienia:)
poruszające studium depresji. zdecydowane arcydzieło :)

magru

Wartościowy,ciekawy film.A nie to co wszystkie te pseudo komedyjki.

użytkownik usunięty
JulietaV

Niesamowite ukazanie miłości syna do ojca. Choć jest ona pełna poświęceń, żalu i łez, to nic nie jest w stanie jej pokonać. Zabranie dziecku dzieciństwa, to chyba największa zbrodnia jaką może popełnić rodzic....

katarzyna_is_szewczyk

przepiękny, przesmutny.

ocenił(a) film na 9
mrancore

Przyłączam się do tych ocen. Dawno, bardzo dawno nie widziałem filmu, który tak by mnie poruszył. Niestety, mam chyba coś wspólnego z ojcem Louisa, więc po obejrzeniu "Anioła" mam nad czym rozmyślać... Może dlatego oceniam ten film jako doskonały. Film może być przestrogą dla takich ojców jak ja. Tak z resztą mówił reżyser w wywiadzie po festiwalu w Karlowych Varach.

użytkownik usunięty
katarzyna_is_szewczyk

bardzo smutny film, szukałam czegoś podobnego do "sztuki płakania", miałam nadzieję odnaleźć te same emocje w tym filmie, trochę się zawiodłam.

nie zmienia faktu, że problem dziecka manipulowanego przez osobę chorą psychicznie genialnie pokazany, odwzorowanie uczuć i emocji dziecka - arcydzieło, samo wykonanie filmu 5/10... finalnie oceniam film na 6/10 :)

katarzyna_is_szewczyk

pytanie.Co było powodem tego że ojciec chciał się zabić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones