PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528006}

Anioł nad morzem

Un Ange à la mer
6,5 718
ocen
6,5 10 1 718
Anioł nad morzem
powrót do forum filmu Anioł nad morzem

Ten film to dowód na to, że jeśli się przez całe życie robi filmy krótkometrażowe to lepiej przy tym fachu pozostać. Ta produkcja również zdecydowanie lepiej wypadłaby w krótszej formie, bo pomysł na produkcję był, ale scenariusz ów pomysłu zupełnie nie rozwija. W zasadzie wszystko co widzimy w tym filmie można by zmieścić w 25 min. - reszta to tylko nieudana artystyczna próba zrobienia czegoś oryginalnego, niestety próba zupełnie nieudana. Film sam w sobie jest potwornie nudny, reżyser zupełnie nie potrafił stworzyć odpowiedniego klimatu, całość wydaje się zupełnie bezsensowna, a obraz mimo, że opowiada o poważnych kwestiach, jest zupełnie pozbawiony emocji.
Nie polecam - 3/10

ocenił(a) film na 4
PWMarshal

RACJA NUDNY FILM

użytkownik usunięty
PWMarshal

Pozwolę się sobie nie zgodzić z powyższymi opiniami odnośnie tego filmu. Osobiście nie uważam, że film jest nudny. Jest bardzo emocjanalny, co podkreśla muzyka, sceneria. Ładna praca kamery, ujęcia, gra świateł. Wszystko to oddaję charakter filmu. Klimat jest miażdżący, zwłaszcza pod koniec. Wiemy, co się dzieje...Nie będę spoilowała. W napięciu i zainteresowaniu oczekiwałam końca i obawiałam się tego, jak opowieść się zakończy. Nie wspomnę tutaj o literackich nawiązaniach do Baudelaire. Może racją jest, że są pewne problemy z rozwojem pomysłu. Jakkolwiek, uważam, że film jest godny obejrzenia bo pokazuję on problem oczami dziecka, matki, żony itp. Psychologię postaci ładnie tutaj widać. Ładnie, estetycznie, nic tylko oglądać.

ocenił(a) film na 8

Nie wiem, czy ta odpowiedź do Ciebie dotrze ale w pełni podzielam Twoje spojrzenie na ten film. Nie zauważyłem oceny ale dokładam swoje 8/10 !!! Uważam, że to bardzo dobre kino. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones