PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695277}

Anioł przestworzy

Angel of the Skies
4,0 157
ocen
4,0 10 1 157
Anioł przestworzy
powrót do forum filmu Anioł przestworzy

Witam
Chciałem uzupełnić cały opis filmu, ludzi grających w filmie, reżysera, scenarzysta, premierę itd. Niestety te dane nie są nanoszona na stronę.
Jakiś lazarek tylko napisał że odwalili mój opis. Czyli dobrze jest, jak wisi błędny opis , a żle jest jak ktoś to chce poprawić.
Jakoś nie rozumiem jak filmweb ma działać, moderatorzy nanoszą głubie dane lub nie robią nic, a jak użytkownik podaje dane to nie są wyświetlane lub odrzucane.
Daruję sobie dalsze próby, bo budowania filmwebu. Chciałem do tego lazarka napisać, ale mi wywaliło "brak uprawnień".
Pozdrawiam

markwentland

masz rację, ale tego też nie czyta nikt z FWeb ;)
Ja zrobiłem góra trzy próby dodania / poprawienia i olałem, to jest towarzystwo wzajemnej adoracji i jak zobaczysz nicki pod opisami to cały czas te same i nieistotne, że czasem są zdublowane słowo w słowo tylko z innym podpisem - moderator i tak zatwierdza.
Ja informacji szukam na IMDB (są przedewszystkim prawdziwe - głównie to dotyczy dat, oraz aryginalnych tytułów), a tu czytam opisy tylko userów.
Pzdr

ocenił(a) film na 8
markwentland

Popieram w stu procentach! Nic w Filmwebie nie jest proste i przyjazne dla zwykłych użytkowników. To w pełnym tego słowa znaczeniu TWAF (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Filmwebu}. Taki Salon jak wokół Michnika i towarzyszy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones