PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1424}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,7 71 238
ocen
5,7 10 1 71238
4,6 10
ocen krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

szmira jakich mało

ocenił(a) film na 2

wielkie rozczarowanie

użytkownik usunięty
Sowa_14

a mnie isę podoba, tak, przyznaję mądry nie jest i widać, że nierealny, ale gwarantuje świetną zabawę!

Sowa_14

...chyba szmira jakich wiele hehe:P

33333333333

dzisiaj próbowałem oglądac ale poprostu sie nie dało takie to wszystko idealnie bleee.... nie dotrwałem nawet do pierwszych reklam co mi sie rzadko zdarza na Polsacie. Ale przeciez o gustach sie nie dyskutuje...

ocenił(a) film na 4
Sylwo117

A ja wytrzymałam prawie godzinę. ;>

blumenkohl

kate no to szacunek :P w tym pewnie było 15 minut reklam i to było pewnie najciekawsze :P

Sowa_14

Tak to jest, jak ktoś próbuje rozkopać serial sprzed ponad dwudziestu lat i nakręcić na jego podstawie film. Co to ma być?

Gość prowadzi własną agencję detektywistyczną, o której nikt nic nie wie i zatrudnia trzy byłe policjantki, ani razu nie pokazując im się na oczy, porozumiewając się jedynie przez telefon. Toż to paranoja. Zaczynając od tego, że to niemożliwe, już po kilku miesiącach któraś z nich powinna się wyłamać i postanowić poznać swojego szefa za wszelką cenę, po drugie, nienawidzę, kiedy kobieta wykorzystuje fakt, że jest kobietą, aby wykołować mężczyznę, po trzecie, dlaczego one nie używają broni, tylko ciągle kogoś kopią i dlaczego w związku z tym ktoś ich po prostu nie zastrzeli? Wiem, że ten film powstał, by bawić, ale bez przesady...

A teraz na spokojnie, gorąco odradzam marnowanie czasu na oglądanie tych bzdur, nawet wielbicielom Bruce'a Lee.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones