PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 070
ocen
7,0 10 1 235070
5,4 23
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony
ocenił(a) film na 7
Orgelbrant

aż tyle tych absurgów ? :) znam filmy bardziej surrealistyczne ;)

ocenił(a) film na 6
Vanilia2905

Ja też :) Niemniej surrealizm, a absurd (w sensie: papka dla widzów) to trochę coś innego. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Orgelbrant

Hmmm. Też prawda :)

ocenił(a) film na 8
Orgelbrant

bardziej absurdalny był kod da vinci ten jest o niebo lepszy

ocenił(a) film na 8
oleksiey2000

Też tak myślę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
oleksiey2000

Bo te filmy są dla fanów teorii spiskowych (podobnie jak Z archiwum X), tylko tu skupiają się bardziej na kościele, niż np. na kosmitach. Po za tym wiele teorii spiskowych jest absurdalne, ale to co mnie przeraża w Kodzie Da Vinci, to dobre argumenty. Pozdrawiam.

kamil67_filmaniak

Jezus to fikcja trzeba zacząć od tego.

ocenił(a) film na 9
Ksiezanastos

Jezus istniał. Potwierdza to wiele źródeł historycznych. Historycy raczej zajmują się sprawami typu w jakich latach żył, bo jego istnienie jest niezaprzeczalne. Tak na marginesie to dla historyków sama Biblia jest wiarygodnym źródłem historii starożytnej.

kamil67_filmaniak

Ładnie powielasz mity. Nie ma żadnego niezaprzeczalnego źródła potwierdzającego istnienie Jezusa. Jeśli jesteś taki pewien to podaj je, proszę.

ocenił(a) film na 9
Lord_Beer

Z tym niezaprzeczalnym to trochę mnie poniosło. W historii nic nie jest niezaprzeczalne. O Jezusie wspomina się w kilku kronikach rzymskich np. u Swetoniusz i Tacyta. O Jezusie wspomina też żydowski historyk Józef Flawiusz. To takie najpopularniejsze źródła.

ocenił(a) film na 4
Ksiezanastos

Podobnie jak ewolucjonizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones