PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 336
ocen
6,8 10 1 73336
7,0 17
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Anna Lafirynda

ocenił(a) film na 6

Niby nie było tak źle, ale nie było też rewelacji. Właściwie ciężko powiedzieć mi coś więcej o tym
filmie:)

Jakubgg

Masz rację, mogło być lepiej, ale nie było najgorzej :)

Jak dla mnie to hrabia Wroński - nietrafiony aktor, jakoś mnie nie przekonał.
Karenin - genialny.
brat Anny- genialny.

ocenił(a) film na 9
madziadem

Zgadzam się, MacFayden świednie odegrał Stiwę :) Bardzo barwna postać. Zabawnie było go widzieć z wąsem, porównując go jednocześnie do postaci Pana Darcy'iego z Dumy i uprzedzenia - poważnego, dystyngowanego.
Jude Law moim zdaniem tak dobrze odegrał rolę Karenina, że aż żałowałam go bardziej niż samą Annę.
Wroński - jakaś pomyłka. W ogóle mnie nie oczarował.

Stingomaniaczka

Noo dokładnie, to widzę nie tylko ja mam takie odczucia :)

A odtwórca Pana Darcego :D mrrrr przystojny, w każdej roli wiarygodny :) echh uwielbiam go za to jak zagrał Pana Darciego, wogóle Duma i uprzedzenie to mistrzostwo wg mnie :) uwielbiam ten film :)

ocenił(a) film na 6
Jakubgg

Kobieta, która nie czerpie satysfakcji z małżeństwa i, mimo próby pohamowania swoich uczuć, zakochuje się w innym mężczyźnie, to według Ciebie lafirynda?

ocenił(a) film na 10
Jakubgg

Mam nadzieję,że doceniasz to w jakich czasach żyjesz i masz swobodę w miłości, której nie miała Anna, a którą to tak niesprawiedliwie i pochopnie oceniłaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones