PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 336
ocen
6,8 10 1 73336
7,0 17
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Nie widziałem filmu, ale czytałem książkę - Jude Law moim zdaniem zupełnie nie pasuje w roli Karenina

ocenił(a) film na 8
wesoly_romek

obejrzyj film zatem

lysysloik

Niestety w Polsce na premierę trzeba trochę poczekać, ale Anna Karenina to jedna z moich ulubionych książek i z przyjemnością zobaczę ekranizację.

ocenił(a) film na 8
wesoly_romek

racja. pan law dal rade moim zdaniem.

lysysloik

dosc zabawne bo kazdy ma inna wyobraznie (dzieki bogu) i pan Karenin prawdopodobnie ma milion innych twarzy, w zaleznosci kto czyta ksiazke. ja dzisiaj widzialam film i sama nie wiem co o nim myslec.poczekam na pana opinie panie wesoly_romku.

cigarrilla

Wydaje mi się, że Jude Law jest zbyt atrakcyjny na Karenina:). Moim zdaniem bardziej nadaje się na Wrońskiego:). Karenin w moim wyobrażeniu to urzędnik, formalista, chłodny, konkretny itd.,natomiast Jude Law to filmowy amant.

ocenił(a) film na 8
wesoly_romek

bedziesz baardzo przyjemnie zaskoczony. gwarantuje ci to. jak nie-zwracam cene za bilet :)

ocenił(a) film na 7
wesoly_romek

Wystarczy zobaczyć po zwiastunie i zdjęciach, że tym razem Jude Law na amanta nie wygląda.

ocenił(a) film na 5
Miss_Catherine

Dokładnie. Też na początku gorąco oponowałam - w moich wyobrażeniach Jude Law powinien zagrać postać Wrońskiego, ale po zobaczeniu trailera, jestem wręcz zachwycona! Jude jako Pan Karenin to strzał w dziesiątkę! Za to aktor grający Wrońskiego do odstrzału. Chociaż na razie czekam na premierę.

ocenił(a) film na 7
noelya

No dokładnie :) jak usłyszałam, że Jude zagra w tym filmie, miałam mieszane uczucia, ale bardzo dobrze go ucharakteryzowali. Z Wrońskim, oj tak, za przystojny to on nie jest no ale może taka wizja była reżysera. Trzeba wstrzymać się z oceną do premiery :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones