PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 318
ocen
6,8 10 1 73318
7,0 16
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie postać Wrońskiego..Wydaje mi się dziwnie nierzeczywisty i niepoważny. Mogę oczywiście się mylić ..(Kmicica też na początku wyobrażano sobie inaczej,teraz czytając książkę widzę tylko Olbrychskiego)...,ale w tej chwili bardziej mnie do tej ekranizacji dystansuje niż zbliża.

Gilda_3

Ja też inaczej wyobrażałam sobie wrońskiego. Pomijając to, że Aaron Johnson jest mi obojętny to jest za młody do tej roli. Charakteryzację ma dobrą, ale wygląda jeszcze jak nastolatek. Obejrzałam trailer i kiepsko to widzę. Wrońskiego wyobrażałam sobie jako przystojnego 30 lub około latka. Tutaj to wygląda, że jakiś gołowąs podrywa starszą babkę. Zupełnie inaczej rzecz się miała z Seanem Beanem. Było widać, że to mężczyzna. cóz film reżyseruje Joe Wright. Trochę się boję. O ile POKUTA była ok to totalnie skopał DUME I UPRZEDZENIE.

Gilda_3

Wroński i dobór aktora najbardziej mnie w tym filmie przerażają, ale nie mówię, że z chęcią chciałabym przekonać się o niesłuszności swych obaw oglądając już ten film. Ten aktor mi po prostu nie pasuje, Sean Bean w starszej ekranizacji bardziej mi się upatrzył. Co do Wrighta to póki co nie zdarzyło mi się być zawiedzioną jego wizją i mam nadzieję, że tak też zostanie.

ocenił(a) film na 7
Gilda_3

Aaron Johnson jest bardzo obiecującym młodym aktorem i mnie wybór jego ucieszył, ale niestety gdy zobaczyłam charakteryzację entuzjazm opadł. Liczę na to, że zmienię zdanie po obejrzeniu filmu. Co do Joe Wrighta - jego filmy to nie ekranizacje tylko raczej filmy na podstawie... Mnie jego wizja do tej pory odpowiadała i mam nadzieję, że tym razem również się nie zawiodę :-)

Bissst

Czytałam "Annę Kareninę" lata temu i mogę się mylić, ale Wroński był chyba od niej młodszy... Mimo to - nie ujmując aktorskim umiejętnościom Johnsona - odtwórca roli Wrońskiego i jego charakteryzacja są po prostu koszmarne. Wersja z Sophie Marceau nie była może rewelacyjna, ale Wroński był idealny. Sean Bean stanął na wysokości zadania i w pewnym sensie uratował ten film od całkowitej klęski. Ta nowa wersja Wrighta jak dotąd nie zapowiada się dobrze... Mam tylko nadzieję, że będzie pozytywne zaskoczenie, którego nikt się nie spodziewa;)

Gilda_3

zostawić Law dla Johnsona ? decyzja co najmniej MAŁO wiarygodna...

ocenił(a) film na 8
Gilda_3

Mam takie samo zdanie jak m_pawlikowska. Johnson w roli Wrńskiego to chyba jakiś żart. Już nawet nie chodzi o to, że jest za młody i przez to niewiarygodny, ale jego charakteryzacja jest tak fatalna i odpychająca, że będę musiała się wyjątkowo postrać, żeby dotrwać do końca, bo ''Kareninę'' czytałam wielokrotnie, a Wroński jest intrygującą postacią. Nie wiem, kto stoi za Johnsonem, ale jego wybór to strzał w kolano.

Azzurro

stoi rzesza młodocianych fanek :P reżyser pewnie chciał trafić w gusta starszych - Law i młodszych - Johnson....
http://annakareninamovie.co.uk/gallery.html# Aaron wygląda dobrze, tylko ten wąsik ma śmieszny ;P

pixi222

u mnie wyglądało to tak - oglądam sobie zwiastun nowej Anny Kareniny az tu nagle wyskakuje mi Wronski - kopara mi opadła i pierwsze co wlaczyłam filmweb, żeby sprawdzić ile ten aktor ma lat. Jest tyle młodych, uzdolnionych aktorów, a oni musieli wybrać jakiegoś prawie że nastolatka o wątpliwej urodzie. Musi mieć jego 20 lat starsza małżonka niezłe chody u Wrighta.

Binula

ta od razu teorie spiskowe eh ;/

Gilda_3

Mi do tej roli świetnie pasował Sean Bean. Niestety obawiam się, że obecna adaptacja "Anny Kareniny" 2012 będzie się miała podobnie do adaptacji z 1997 jak "Duma i Uprzedzenie" z Keirą (nudne, rozwlekłe romansidło) do "Dumy i uprzedzenia" BBC (dowcipny obraz epoki wiktoriańskiej).

Gilda_3

Właśnie kończę czytać książkę i zdziwiło mnie, że w każdej wersji filmowej Wroński jest blondynem, a w książce było wspomniane (co prawda tylko raz, że to brunet:). Sean Bean mi najbardziej pasuje :) chyba z wszystkich wersji filmowych to najlepszy Wroński.

ocenił(a) film na 10
Mademoiselle315

Także inaczej wyobrażałam sobie Wrońskiego, a po obejrzeniu zwiastuna byłam rozczarowana.. jednakże po wyjściu z kina byłam zakochana. Aktor spisał się świetnie, grał na wysokim poziomie, a jego spojrzenia kierowane w stronę Anny wciskały w fotel. (;

Gilda_3

Nie zawiedziesz sie na takiej obsadzie Wrońskiego, i to przede wszystkim ocena mojej żony, a wiec kobiety. Chociaz wiem że każdy ma inne gusta, Film już widziałem

tad_3

widziałąm tylko trailer i na początku tez byłam bardzo rozczarowaną jeśli chodzi o Wronskiego ale teraz wiem ze się myliłąm - obejrzałm krótki filmik tzw.,,clip" z filmu i jestem zafascynowana tym młodym aktorem- już na podstawie tych krótkich fragmentów jego gry aktorskiej jestem prawie pewna że wybór jest trafiony - ma coś niesamowitego w oczach.. mimo że kompletnie nie mój typ faceta to jego spojrzenie rzeczywiście wbija w fotel.... już nie mogę doczekać się filmu

szczeniaczek26

Aktor grający Wrońskiego jest co najmniej słaby w tej roli. Nie oceniam go w innych rolach, ale tutaj wypada tragicznie.
Nie potrafiła bym sobie wyobrazić Anna , która dla kogoś takiego porzuca rodzinę ( a w tym wypadku mam na myśli syna!!!)
Reżyser tym wyborem się nie popisał. Ten aktor to jeszcze dziecko l, które co najwyżej nadaje się do szybkich wściekły itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones