PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 341
ocen
6,8 10 1 73341
7,0 17
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Keirą Knightley. Czy każdy film kostiumowy musi być z nią? Czy ona jest naprawdę taka piękna/ interesująca/ dobrą aktorką? Do szału doprowadza mnie jej brytyjski akcent i to, że w każdej roli jest taka sama.

Ale dla filmu więcej niż brawa. Bardzo trudny kawałek świetnej literatury pokazany bardziej niż sprawnie. Chylmy czoła.

ocenił(a) film na 3
misssonikyouth

Obejrzałam ten film właśnie dla Knightley. Bardzo ją lubię. Tak - jest piękna i ma cudowny angielski akcent (a nie to amerykańskie wieśniaczenie, które świetnie podkreślił Brad Pitt w Bękartach Wojny:) ). Ale po Anie Kareninie zaczynam skłaniać się ku osądowi, że jest średnią aktorką. A sam film był fatalny:)

ocenił(a) film na 7
kawzajac

wow, całkowita różnica zdań co do filmu i aktorki i piękna brytyjskiego akcentu :) no ale zgadzamy się co do tego, że kiepska z niej aktorka

ocenił(a) film na 9
misssonikyouth

moim zdaniem jest rewelacyjną aktorką. Moją ulubioną ; ) a film był bardzo oryginalny .

ocenił(a) film na 10
mirabilia

dokładnie Keira loves !

ocenił(a) film na 7
misssonikyouth

Mi Kiera pasuje bardzo do filmów kostiumowych. Nie uważam ją za wybitną aktorkę, ale ją lubię. Poza tym uważam ją za ideał piękna.

ocenił(a) film na 7
AiShiteru

Jest nieprawdopodobnie chuda i ma krzywe zęby

ocenił(a) film na 7
misssonikyouth

Piękno dla każdego jest rzeczą względną. Mi się jej figura bardzo podoba. Nie każdy jest doskonały. Bądźmy szczerzy nie dorównuje urodą Audrey Hepburn. Ale wciąż trzymam się swojego zdania :)

ocenił(a) film na 3
AiShiteru

szczerze to obie są obrzydliwe. Ciekawe która gorsza

ocenił(a) film na 10
rdmnh

mądra wypowiedż mądra ........ -,-

ocenił(a) film na 3
Vintage_2

a co, mam jej ołtarz zbudować i zachwalać jej chudość? To ,że Tobie się podoba , nie znaczy ,że mnie również. Dla mnie Keira vel Deska- jak kto woli- jest obrzydliwa !! A jej aktorstwo sztywne, mimika tragiczna- wręcz komiczna
Jeśli mówimy o tym, co komu się podoba to ja osobiście wolę urodę Jennifer Lawrence lub Monici Bellucci, ew. Kate Winslet, lecz w wersji rudej.

ocenił(a) film na 10
rdmnh

To , że jest chuda to nie jest jej wina po prostu ma szczupłą figurę! To że Tobie się ona nie podoba nie znaczy że musisz ją zaraz wyzywać ! Aktorkę ocenia się po grze aktorskiej a nie po wyglądzie ! Dla mnie Keira jest idealną aktorką bezapelacyjnie ! Keira loves,

ocenił(a) film na 3
Vintage_2

każda jej rola wygląda tak samo. Sztywna jak kołek, ciągle te jej głupie minki, monotonia. Nazywając Keirę idealną aktorką obrażasz wybitnych aktorów z prawdziwego zdarzenia, np Meryl Streep, której ona nigdy do pięt nie dorośnie.

ocenił(a) film na 10
rdmnh

Keira jest młodą aktorką i wszystko jeszcze może osiągnąć , Meryl też od razu nie była fantastyczną aktorką lata sprawiły że stała się wspaniała. Dorośnie Dorośnie !

Vintage_2

Meryl na początku była tak słaba, że za praktycznie swoją pierwszą rolę filmową była nominowana do Oscara i zgarnęła nagrodę amerykańskich krytyków filmowych. O czym ty w ogóle piszesz, lol. Kate Winslet jeśli będzie teraz wybierać odpowiednie role, może dorównać Streep, gdy będzie w jej wieku. Ale na pewno nie Knightley, która mimo ogromnej popularności i możliwości wybierania sobie ról, na własne życzenie dała się zaszufladkować.

ocenił(a) film na 10
aviatorka_06

nie każdy jest tak uzdolniony jak Meryl , a Keira dla mnie jest ideałem.

ocenił(a) film na 10
rdmnh

żałosna jesteś i tyle a kto tu mówi żeby jej ołtarz zbudować ?;

misssonikyouth

jest boska! :)

ocenił(a) film na 7
misssonikyouth

zgadzam się, wszystko byłoby ok, gdyby nie ta Keira. nic do niej nie mam, ale jako aktorka mogłaby się chociaż trochę wysilić i nieco stępić swój brytyjski akcent na potrzeby filmu, w końcu grała Rosjankę. aktorsko niestety w ogóle się nie rozwija, wciąż pokazując te same przykurcze twarzy, lub jak kto woli - mimikę ;) Anna była koszmarnie brytyjska, jeśli ktoś widział "Księżną" [2008] nie zauważy różnicy pomiędzy granymi przez nią bohaterkami. ale muszę przyznać, że podobała mi się w "Dumie i uprzedzeniu".

ocenił(a) film na 3
horovitz

Dokładnie to samo zauważyłam.... I pierwsze skojarzenie jakie miałam to "Księżna"

ocenił(a) film na 4
horovitz

Ja uważam, że ogólnie tutaj ten język angielski bardzo dziwnie zestawiał się z rosyjskimi imionami, nazwiskami i innymi słowami. Już mogli chociaż wymawiać prawdziwe "r", a nie angielskie, zwłaszcza w imionach (bardzo mi się jakoś rzuciło w oczy "Serioża" wypowiedziane przez Anne, dziwnie brzmiało).
Ale ogólnie myślę że Keira dobrze sprostała roli Kareniny. Niedawno czytałam książkę i tam właśnie tak ją sobie wyobrażałam. Chyba tu jest wina słabego scenariusza, dlatego role aktorów wydają się być gorsze, niż byłyby przy lepszym pomyśle na ten film.

misssonikyouth

A ja jestem zachwycona jej gra aktorska. Nie wiem, czy akurat inna aktorka potrafilaby tak dobrze odegrac te role jak ona.

misssonikyouth

Nie jest złą aktorką, jest baaaaaaardzo ładna, ale nie nadaje się do roli damy. Gra trochę jak poparzona guwernantka. Zupełnie brak jej dostojności.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
misssonikyouth

jak dla mnie jest ładna i mi bardzo pasuje do filmów kostiumowych ( szczególnie Duma i uprzedzenie)

ocenił(a) film na 7
misssonikyouth

Tak, jest piękną kobietą i jak najbardziej mi pasuje do ról kostiumowych. Warto zobaczyć chociażby Księżną, bo to jedna z lepszych ról :)

ocenił(a) film na 9
misssonikyouth

Keira chyba najbardziej nadaje się do filmów kostiumowych, jaką inną aktorkę byś obsadziła w takich rolach? K.N swietnie się prezentuje w tych strojach no i ma to coś co sprawia ze swietnie się ją ogląda no a ja uwielbiam jej akcent. Jak dla mnie świetna aktorka.

misssonikyouth

A według mnie idealnie pasuje do takich ról, urodą, zachowaniem, klasą.

ocenił(a) film na 8
misssonikyouth

Wg mnie mimiką można Keirę porównać do Kirsten Stewart, Michelle Williams, Carey mulligan. Po prostu one wszystkie mają podstawowy zestaw min:
1. zwyczajna, bez ekspresji
2. uśmiechnięta
3. wściekła/zdenerwowana.
I za nic tego potrójnego zestawu nie potrafią powiększyć, np. o zdziwienie, zamyślenie, wstyd, zakłopotanie, nuda, itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones