PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 326
ocen
6,8 10 1 73326
7,0 16
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Karenina rzuca się pod pociąg i umiera, Wroński na dorożce odjeżdża z nową kochanką, a Karenin wychowuje syna i nieswoją córkę - tak to się kończy? Bo film jest tak beznadziejny, że nie idzie zrozumieć zakończenia.

ocenił(a) film na 9
misiekaleksander

Matka Wrońskiego usiłuje znaleźć mu kobietę, gdyż uważa, że związek Anny i Aleksego jest bezsensu, stąd ta kobieta w dorożce. Ale ona nie jest jego kochanką. Anna jest tak zazdrosna i w głębokiej depresji, że rzuca się pod pociąg. Po jej śmierci, jej córkę wychowuje Karenin.

ocenił(a) film na 10
meggie00

Właśnie zastanawia mnie czemu Karenin, a nie Wroński, bo przecież to jego córka.?

ocenił(a) film na 9
Patrycja_95

W książce było, że Wroński po samobójstwie Anny, miał wielkie poczucie winny, bo gdy ostatni raz rozmawiał z nią (wtedy co się kłócili) Anna powiedziała mu, coś w stylu "będziesz tego żałował". I dlatego Wroński uważa, że jej śmierć to jest jego kara. Nie daje sobie z tym rady dlatego potem jedzie walczyć na jakiejś tam wojnie. Oddaje córkę właśnie przez to poczucie winy.

Patrycja_95

W książce jest wyraźnie zaznaczone, że w świetle prawa jest to córka Karenina, bo urodziła się w trakcie trwania małżeństwa. Wroński potem żałował oddania dziecka, ale nie mógł już nic zrobić.

ocenił(a) film na 10
misiekaleksander

Karenin tlumaczy zonie ze wezmie corke jej i Wronskiego pod swoja opieke- da jej nazwisko i uzna za swoje dziecko, dzieki temu corka Kareniny i Vronskiego uniknie losu nieslubnego bekarta. W ksiazce tez tak bylo - chociaz do konca juz nie pamietam wszystkich detali, bo czytalam ze 2 lata temu. U mnie film ma 10/10 - jedyne co mi troche psulo ogladanie to Keira Knightely- ktora w kazdej swej roli gra dokladnie tak samo, i jej gra mnie niestety nie przekonuje. Ale mimo tego film jest po prostu niemal arcydzielem.

ocenił(a) film na 3
lonely_stoner

Film do d*** i pokazuje historię, która nie miałaby racji bytu we współczesnym świecie.

ocenił(a) film na 10
misiekaleksander

dude- Lew Tolstoj napisal te powiesc dlugo zanim sie ktokolwiek z nas narodzil- a film to ekranizacja jego powiesci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones