PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692085}

Anomalia

The Anomaly
5,3 6 689
ocen
5,3 10 1 6689
Anomalia
powrót do forum filmu Anomalia

później film staje się coraz bardziej nudny. Film zaczyna się od porwania chłopca, następnie ten były żołnierz Ryan jest
poddawany dziwnym eksperymentom naukowym w trakcie których przenosi się w czasie tak że można się pogubić co i kiedy
dzieje się w głowie Ryana (urojenia) a kiedy na jawie. poza tym dużo mordobicia. Zastanawiam się kim była ta piękna Dana
(Alexis Knapp). Jeśli ktoś zna dobrze angielski ze słuchu i oglądał ten film byłbym wdzięczny za odpowiedź. Z góry dzięki!

Tomik_4

To nie oglądałeś tego z napisami?

MMM777

Niestety nie ma wersji z napisami i wątpię czy tłumaczenia w internecie się ten film doczeka bo taki sobie.

Tomik_4

Jak nie ma z napisami? Już jest dostępna wersja z wbudowanymi napisami.

ocenił(a) film na 4
Mariusz1986r

napisy leżą na kinomanii, jaki jest sens oglądać film bez tłumaczenia jak nie zna się dobrze angielskiego i przy tym wystawiać ocenę?

szczurman

Na "kinomanii" trzeba założyć konto. Ja nie ściągałem filmu tylko oglądałem on-line i pytałem o jeden drobny szczegół kim była ta dziewczyna a nie o sens oglądania.

ocenił(a) film na 3
Tomik_4

Na kinomanie masz przecież wersję z napisami.. a dziewczyna była prostytutką o ile dobrze zrozumiałam.

mandyS

Dzięki za posta. Też oglądałem na "Kinomanie" dwa dni temu to jeszcze tłumaczenia nie było. Pozdrawiam.

Tomik_4

I co z tego, że trzeba założyć konto? Przecież to trwa chwilę, a potem możesz sobie spokojnie oglądać za darmo. I - tak, jak już @chudy_78 napisał - film opowiadał o zupełnie czymś innym. Zacznijmy od tego, że główny bohater nie przenosił się w czasie i nie miał żadnych urojeń. Jego ciało było pod kontrolą kogoś innego i główny bohater się - w pewnym sensie - budził na niecałe 10 minut w swoim ciele raz na jakiś czas. Przez cały film chciał jedynie odzyskać własną tożsamość i uratować chłopca. A Dana była prostytutką, która mu pomagała osiągnąć cel.

MMM777

Dzięki. Ale....UWAGA SPOJLER!!!...tego chłopca szybko uwolnił z samochodu z rąk porywaczy a później przeprowadzali na nim eksperymenty. Czego właściwie od niego chcieli? Co do konta..na "Kinomanie" można oglądać filmy bez limitu i bez logowania.

Tomik_4

No to obejrzałeś film nic z niego nie rozumiejąc. Film opowiada o wetereanie wojennym który został poddany ekzpseymentom biomedycznym. Dzięi wszczepieniu mu odbiorników w szyję ten doktor miał nad nim kontrolę. Jakby przeniesieni świadomosci z ciałą do ciała. Zdalny dostęp. A na słońcu były rozbłyski co powodowało zawieszenie się satelity dzięki której doktotek dostawał zdalny dostęp do ciała żołnieża. Rozbłyski były w różnym czasie, stąd raz po kilku dniach raz tygodniaach a raz miesiacach Ryan dostawał kontrolę nad sobą. I w czasie niecałych 10 minut zanim system się zrestartuje chciał dowiedzieć się co z nim się dzieje.
A ta klientka to zmuszona za długi do prostytucji gościówa. Ryan jej pomógł i ona się tym samym odwdzięczyła.

Toumai

Dzięki. Tak czy inaczej film mnie nie zachwycił. A Tobie film się podobał? Bo nie oceniłeś.

ocenił(a) film na 3
Tomik_4

Od kiedy na ''kino.manie'' należy mieć konto, by oglądać filmy??? Ja takowego nie mam i oglądam kiedy tylko chce. Jeśli jednak chcesz innej strony free, to polecam tak jak Mothyff ''cda.''

Tomik_4

cda całe filmy - już jest z napisami bez logowania

Mothyff

Kilka tych stron z najnowszymi "perełkami" i nie tylko jest i fajnie bo w TV co jakiś czas powtarzają filmy i to sprzed kilku lat więc oprócz sportu nie ma w niej co oglądać.

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

nawet z polskim lektorem jest

Tomik_4

Na zalukaj jest z napisami. W ogóle jest inny sens filmu niż to co ty opisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones