PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 744
oceny
6,8 10 1 93744
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Średniak

użytkownik usunięty

Nie licząc humoru film nie pokazuje nam nic wartościowego. Chociaż z drugiej strony może to moje oczekiwania po Black Panter spodziewałem się czegoś lepszego?

ocenił(a) film na 8

Większość filmów marwela to po prostu dobra rozrywka :p

użytkownik usunięty
Dodwizo

Fakt ale zawsze owe filmy przekazywały coś odbiorcy np: Czarna Pantera Poruszała problemy światowe takie jak rasizm czy głód, nowi Avengersi przekazywali nam że nie ma bardziej czy mniej znaczących jednostek wszyscy jesteśmy tyle samo warci. Następnie mamy ant-mana który jest tylko rozrywką bohaterowie tam się niczego nie uczą film nie porusza żadnych ważnych kwesti wydaję mi się że nie jestem jedyną osobą która jest trochę rozczarowana.

ocenił(a) film na 8

Czy każdy film musi coś przekazywać?

ocenił(a) film na 8
Dodwizo

W dodatku podałeś dwa filmy, z bodajzę 20

użytkownik usunięty
Dodwizo

Racja jest dużo filmów które nic nie przekazują ale wydaje mi się jednak że marki filmowe powinny ewoluować a nie odwrotnie a dawno nie było filmu z MCU który nic by nie przekazywał.

ocenił(a) film na 4

Czarna pantera podbiła oczekiwania, "Czarna Pantera Poruszała problemy światowe takie jak rasizm czy głód"-rzeczywiście - poruszał te problemy pokazując murzyna w obcisłym kostiumie.... i tak bardzo je poruszała że cały film polegał na bieganiu i machaniu włócznią... i poruszanie tych problemów rasizmu - to jest to co powinno być w każdym filmie rozrywkowym...

użytkownik usunięty
mercx

Widać nie zwracałeś uwagi na początek i koniec filmu. Zapomniałeś również o świetnym antagoniście i kapitalnych dialogach obejrzyj jeszcze raz i ponownie wrócimy do tej rozmowy

ocenił(a) film na 4

czarna pantera to bełkot dla dzieciaków. idiotyczny tragiczny gniot..

ocenił(a) film na 4

https://www.filmweb.pl/film/Czarna+Pantera-2018-594358/discussion/50+Prawd+Objaw ionych+Przez+Black+Panther,2986172

mercx

50 Jeśli film Black Panter Ci się nie podobał to jesteś nazistą rasistą narodowcem faszystą komunistą filatelistą i baristą

haha, typowo :)

Czarna Pantera była bardzo mierną rozrywką na sobotni wieczór, chyba najgorszy z filmów tego universum, Ant-man był trochę lepszy, dzisiaj zabiorę się za drugą część.

pa pa i nie wracaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones