PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 874
oceny
6,8 10 1 93874
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Film o niczym?

ocenił(a) film na 6

W sumie to jestem zawiedziony, uważam że film na poziomie drugiego Thora, mówiąc to jako absolutny fan i miłośnik zarówno MCU jak i komiksów. Film zbędny, nie wniósł nic do MCU i równie dobrze mogłoby go nie być. Kilka fajnych gagów, cudowna Evangeline i śmieszna ekipa Scotta z X-CON. Miałem do wyboru to albo Mission Impossible: Fallout. Żałuję że nie wybrałem drugiego filmu.

ocenił(a) film na 8
SynysterPB

Nie wiem czy quantum realm to takie kompletne nie rozbudowanie uniwersum, pozatym te filmy nie są tylko do tego, filmy barwela mają też być same sobie pozostawione

ocenił(a) film na 6
Dodwizo

w komiksach to się nazywało microverse i w sumie z tego co pamiętam, to występowało tylko w przygodach Fantastycznej Czwórki oraz Hanka Pyma. Same sobie okej, rozumiem, ale ten film sam w sobie mimo wszystko według mnie był nijaki.

SynysterPB

Nie bez powodu wymiar kwantowy został szerzej wprowadzony właśnie teraz, nie bez powodu mówiło się o tym, że nie ma tam czasu i nie bez powodu Scott tam utknął. Sporo przecieków twierdzi, że to będzie naprawdę ważny wątek w A4, więc dopiero wtedy okaże się, jak istotni są naprawdę Antek i Wasp.

ocenił(a) film na 8
Bianka_Lg

Pewnie dzięki wymiarowi kwantowemu wszyscy cofną się w czasie do 2012 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones