PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 874
oceny
6,8 10 1 93874
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Hmmm...

ocenił(a) film na 8

Zaczęło się jak zwiastun. Siedziałem sobie w kinie (Cinema City) i nagle bez żadnej informacji (np. reklamy Cinema City Unlimited) pojawiła się scena początkowa. Niby skądś kojarzyłem ten głos (Hanka) ale byłem pewien, że to zwiastun. Dopiero gdy zobaczyłem rakietę to wiedziałem, że to ten film. Powinni to zacząć chociażby logiem Marvela a nie tak...

Szymon_Majchrzak

Przecież nigdy nie zaczynają logiem Marvela. Najpierw zaczyna się fragment filmu jako wprowadzenie, potem dopiero logo, a dopiero potem cała reszta filmu.

ocenił(a) film na 8
Bianka_Lg

A Infinty War?

Szymon_Majchrzak

Umknął mi, faktycznie. A więc zaczynają w ten sposób większość swoich filmów - taki np. Black Panther zaczął się opowieścią ojca Killmongera.

ocenił(a) film na 8
Bianka_Lg

Tak, ale w zasadzie każdy film Marvela, który nie zaczynał się jego logiem, zaczynał się w sposób charakterystyczny dla tego filmu. Np.: w Iron Man 3 film zaczyna się od wypowiedzi Starka (po głosie można poznać, że film się zaczął), Civil War, też się zaczęło w taki sposób, że można było stwierdzić, że to film, Strażnicy Galaktyki (2014) to samo co poprzednik, Ant-Man (2015) to samo.

Akurat wszystkie pozostałe filmy z MCU poza Ant-Man i Osa zaczynają się logiem, więc tu też twój błąd :)

Szymon_Majchrzak

Antek i Osa - bez loga. BP - bez loga. CA:CW - bez loga. Pajęczak - w sumie tak samo, bo najpierw pojawia się logo Sony, dopiero po kilku minutach Marvel. Antek - bez loga. IM3 - bez loga, najpierw głos. GotG - bez loga. Innych filmów niestety na lapku nie mam, więc nie sprawdzę. Ale może faktycznie coś mi się pomyliło, mój błąd.

ocenił(a) film na 8
Bianka_Lg

Ale logo Sony też się liczy heh

użytkownik usunięty
Szymon_Majchrzak

Miałem tak samo. Nawet przestałem patrzyć na ekran żeby sobie nie spojlerować. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones