PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp
6,8 93 874
oceny
6,8 10 1 93874
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa

Poziom Thora 2. Obejrzeć zakończenie i zapomnieć.

ocenił(a) film na 6
damiangrabarski

o fck. Aż tak źle? ;/

ocenił(a) film na 6
Daroo_3

Jest pod każdym względem lepszy, ale ma średniego villaina i nie wykorzystany potencjał quantum realm podobnie jak magia w Strange. Jeśli jesteś fanem MCU to z pewnością film przypadnie ci do gustu

ocenił(a) film na 6
Daven___

Niby fanem jestem, ale GoftG i Thor 2 to porażki na maxa, żenujące poczucie humoru i beznadziejny klimat. Jeśli Ant Man bardziej przypomina te filmy niż swoją pierwszą część to poczekam, aż wyjdzie na iTunes

ocenił(a) film na 6
Daroo_3

Polecam się nie nahajpować za bardzo. To też pomaga

Daroo_3

Nie nie jest aż tak źle.Dużo akcji,mnóstwo humoru(kilka razy śmiałem się na głos w kinie),ciekawe pomysły.Trochę zabrakło do dzieła idealnego jednak był to ciekawy film z mnóstwem dobrego humoru i serdecznie go każdemu polecam.

ocenił(a) film na 8
damiangrabarski

Ja tam bawiłem się świetnie. Super humor, kilka razy o mało nie popłakałem się ze śmiechu. Akcja świetnie wykonana, super wykorzystane moce pomniejszania, połączone z fazowaniem. Dla mnie świetna kontynuacja i obowiązkowy zakup do kolekcji na Blurayu. Jedynki nie kupiłem, bo raz obejrzałem i mi starczyło.
Reasumując dla mnie świetna kontynuacja.

ocenił(a) film na 3
damiangrabarski

Ja rozumiem, że są różne gusta i nie powinno się o nich dyskutować ale dawać temu gniotowi ocenę 8 czy 9 to parodia. Sugerować, że film będzie się podobać fanom MCU to parodia. Pardon - będzie się podobać jeśli są to fani bezdyskusyjni.


Film jest po prostu miałki. Pierwsze 20-30 minut jest ok ale cała reszta po prostu nie klika.

Przeciwnicy są po prostu słabo wykreowani. Handlarz i fazująca laska?
Fabuła jest generalnie dupowata - nie ma tam żadnego twista fabularnego, zakręcenia, napięcia - fabuła po prostu jest.
W postaciach nie ma nic ciekawego, nic co bym zapamiętał na dłużej. Motywacja fazującej laski? Zero wytłumaczenia. Motywacja handlarza? Zero wytłumaczenia. Co się dzieje z żoną Pyma? Zero.

Fabułę dobrze obrazuje pytanie padające w połowie filmu - czy dodajecie słowo kwantowe do wszystkiego?
(pomijam już, że z głównego bohatera po MIT zrobili głupka nie rozumiejącego tego, co się wokół niego dzieje)

Najlepsze sceny są pokazane w trailerach. Nie przypominam sobie niestety nic, czego by tam nie było a co zrobiłoby na mnie wrażenie.

Humor? Może kilka razy się rozmeśmiałem z żartów sytuacyjnych, nie z mówionych.
Dialogi są pisane w mojej ocenie przez gimnazjalistę.

NAJLEPSZYM elementem filmu jest pierwsza scena po napisach.

ocenił(a) film na 8
damiangrabarski

No cóż, nie ma chyba w takim razie co z Tobą dyskutować.

ocenił(a) film na 6
damiangrabarski

Dokładnie, każdy ma swoje zdanie i to uszanujmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones