PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257691}
7,0 164 241
ocen
7,0 10 1 164241
7,0 31
ocen krytyków
Ant Man
powrót do forum filmu Ant-Man

Dla mnie mistrzostwo z tym napisem na plakacie :D Żaden kraj nie ma tak dobrego, dwuznacznego przekładu :>

TeKoX

W sumie to prawda

ocenił(a) film na 7
TeKoX

Uff, ulżyło mi. A już myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, bo tytuł mi się tak jakoś kojarzy dwuznacznie :]

TeKoX

To jest wspaniałe w języku polskim :)

TeKoX

A co jest dwuznacznego w tym stwierdzeniu? Nic.

TeKoX

Pewnie koledzy mają syndrom malutkiego członka i pocieszają się że ich jest maluteńki ale wariat :P

użytkownik usunięty
kosciej_99

Trafna uwaga. Dokładnie to samo pomyślałem. :)))

TeKoX

Zabawny jest plakat używany w Hong-Kongu, no ale powiedzmy, że polski też się stara.

ocenił(a) film na 7
TeKoX

ponieważ w żadnym kraju nie chleje się tyle wódy i denaturatu oraz nie zażywa dopalaczy :)

ocenił(a) film na 9
Expendable91

http://twitchfilm.com/assets_c/2015/01/Ant%20Man%20poster-thumb-630xauto-52776.j pg ten i tak przebija wszystko :D

Expendable91

To że w naszych mediach nie pokazują wiadomości z innych krajów to nie znaczy że tam nic się nie dzieje.
W ameryce jest największy wskaźnik zażywania narkotyków i dopalaczy na 1000 mieszkańców.

Ale oglądaj dalej swój tvn i siej propagandę.

ocenił(a) film na 7
Saltox

nie oglądam polskiej tv a polskie wiadomości czytam tylko po to żeby się pośmiać

Expendable91

W takim razie nie siej farmazanów, bo w polske wskaźnik spożycia alkoholu jest tak naprawdę jeden z najniższych w Europie już nie mówiąc o dopalaczach gdzie np. w takich niemczech masz o wiele łatwiejszy dostęp do tego.

ocenił(a) film na 7
Saltox

"najniższych w Europie" hahaha! dzięki rozbawiłeś mnie! naprawde ci się udało. kawał roku :) no to weekendzik i trzeba się napić jak na polaka przystało

ocenił(a) film na 3
Expendable91

http://www.twojaeuropa.pl/582/ranking-spozycia-alkoholu-europejczycy-pija-najwie cej

Polska zajmuje 19. miejsce w Europie pod względem spożycia alkoholu. Liderami są mieszkańcy Luksemburga, Czech i Łotwy. Powyżej unijnej średniej piją mieszkańcy krajów zachodnich: Francji, Austrii i Niemiec.

Średnie spożycie alkoholu w Polsce na poziomie 10,1 litrów w przeliczeniu na czysty alkohol jest poniżej średniej europejskiej wynoszącej 10,7 litrów – wynika z raportu Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Zbliżony do innych krajów regionu jest również odsetek abstynentów, to 24 proc.
Polacy nie tylko piją poniżej europejskiej średniej, ale również rzadziej nadużywają alkoholu niż Czesi, Duńczycy, Niemcy czy Brytyjczycy – wynika z kolei z raportu WHO.
W Polsce do ryzykownego spożywania alkoholu przyznało się 19,3 proc. mężczyzn i 2,4 proc. kobiet, co daje nam 14 na 20 porównywanych krajów.
Statystyki dowodzą, że skala problemów alkoholowych w Polsce w porównaniu z innymi krajami Unii nie jest tak duża, jak powszechnie się uważa. Jeśli spojrzeć na dane dotyczące nadużywania alkoholu, dużo więcej powodów do zmartwienia mają państwa skandynawskie. W Finlandii, gdzie notuje się spożycie per capita 10 l 100 proc. alkoholu, do ryzykownego picia przyznaje się 43 proc. mężczyzn i 15 proc. kobiet. W Szwecji natomiast (spożycie per capita 7,4 l) 35,3 proc. mężczyzn i 16,5 proc. kobiet wypija co najmniej 1 butelkę wina, 5 kieliszków wódki lub 6 puszek piwa minimum raz w miesiącu.
- W UE od około 30 lat spada spożycie alkoholu natomiast skala szkodliwych zjawisk związanych z alkoholem niekoniecznie podąża w tym samym kierunku. Są kraje, które notują spadek spożycia per capita i jednocześnie wzrost skali ryzykownych zachowań związanych z piciem alkoholu. Przykładem jest Wielka Brytania, która od lat walczy ze zjawiskiem nadużywania alkoholu. Podobny problem mają również niektóre kraje skandynawskie. Z drugiej strony, w krajach południowych jak Hiszpania, czy Portugalia, gdzie pije się sporo alkoholu, jego nadużywanie jest niewielkie. Jak widać więc, nie ma reguły - komentuje dane Leszek Wiwała, prezes Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy.
W Polsce w ostatnich dwóch dekadach znacząco zmieniła się struktura spożywanego alkoholu. Wzrosło spożycie piwa, spadła konsumpcja wódki i win. W kategorii mocnych alkoholi od kilku lat słabnie spożycie czystej wódki, natomiast coraz większą popularnością cieszą się whisky, koniaki i likiery smakowe o niższej zawartości alkoholu.

Źródło: <!-- w -->[url=http://www.rp.pl]www.rp.pl<!-- w -->[/url]

ocenił(a) film na 9
crocidura

no i tak wlasnie sie konczy rozmowa z lemingiem, gdy zostaną mu przedstawione dane zamyka buzię xD

ocenił(a) film na 7
Saltox

nie wiem jak jest z dostępem w niemczech do dopalaczy ale z mushrooms, thc, pigułami to problemu nie ma, łatwo zdobyć co nie oznacza że każdy bierze to na potęge

Expendable91

Idź na pierwszą lepszą dyskotekę to będziesz wiedział czy nie biorą na potęge :)

ocenił(a) film na 7
Saltox

nie chodze na dyski tylko koncerty/festiwale. a tam nie ma problemu by takie coś zdobyć. zapach thc zawsze unosi się w powietrzu ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Wa770

OCB setki som?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Expendable91

ps. Internet miałem już na komunie.

TeKoX

Jak dla mnie hasło słabe, równie dobrze mogłoby by brzmieć: "Rozmiar nie ma znaczenia". Btw. z tego co pamiętam Ant-Man potrafił się również powiększać, bardzo znacząco.

ocenił(a) film na 7
Morphirion

Ale to nie w tym samym stroju.

ocenił(a) film na 8
TeKoX

Od kiedy to powiedzenie tyczy się wielkości członka (bo zgaduje po komentarzach że o to się wam rozchodzi)?

ocenił(a) film na 8
Kulasisko_Pospolite

Też tego nie rozumiem, ale najwyraźniej mężczyźni jak zwykle muszą ograniczać się tylko do jednej interpretacji i tak, na pewno ludziom od plakatu chodziło o wielkość przyrodzenia xD

ocenił(a) film na 6
Hagichan

Ja pieprzę... Kobiety i ich wieczna poprawność i protekcjonalność wszędzie. Oczywiście, że, kurna, im chodziło o aluzje do wielkości penisa, bo kto nie słyszał tego dowcipu "mały, ale wariat"... Ech, ręce opadają i tyle.

ocenił(a) film na 10
Darth__Envious

pocieszę Cię - jestem kobietą i miałam niezły ubaw widząc ten plakat ;) i tak, też skojarzył mi się z tym powszechnym żarcikiem :P

ocenił(a) film na 6
Kulasisko_Pospolite

Ups, mój komentarz miał być do Twojego postu, a nie pani odpowiadającej, aczkolwiek do niej trochę też...

ocenił(a) film na 7
Kulasisko_Pospolite

nie jest zły..ale..nie rozumiem twojej oceny...gatacca kocham..obcego tez i inne ..zawyżyłeś troche .."ant-mana"

Kulasisko_Pospolite

Mi się nie skojarzyło z tym. Nigdy nie słyszałem o takim sensie.

ocenił(a) film na 9
TeKoX

Jakie wrażenia w 4DX ??? Wybieram się w sobotę a nie wiem czy warto ???

ocenił(a) film na 7
TeKoX

Gdzie jest ten plakat? Szukałem bez skutku :(

ocenił(a) film na 6
TeKoX

Fakt, że Polacy śmieją się z tak banalnych i oklepanych gier słownych czy innych dwuznaczności, wiele mówi o panującym tu poczuciu humoru. Ręce opadają, tym bardziej jeśli liczyło się że kiedyś może kabarety w Polsce przestaną istnieć. Ale jak widać, odbiorców dla tego typu "śmiesznych" tekstów nie brakuje.

M0RiARTY

Filmu nie widziałem, ale poczytałem komentarze i masakra jak ja się z Tobą zgadzam. Nie ma nic mniej zabawnego niż polskie, kabaretowe poczucie humoru, a wywołane omawianym sloganem podniecenie mnie żenuje. I to nie dlatego, że mnie w jakikolwiek sposób bulwersuje - po prostu jest tak przeciętne, wręcz infantylne, że śmieszyć powinno jedynie gimnazjalistów.

ocenił(a) film na 8
JajoWasz

Patrzajta ludziska, yntelygent z elyty!

ocenił(a) film na 7
JajoWasz

I? Co z tego? Nie ma czegoś takiego jak dobry gust w poczuciu humoru. TO jest sprawa kompletnie indywidualna. Ciebie nie śmieszy, kogoś innego śmieszy. Ktoś może uznać za żenujące żartu, które Ciebie śmieszą. Polacy - narzekają na wszystko. Nawet na poczucie humoru.... Ugh.

użytkownik usunięty
kalambury1008

Dokładnie tak. Zresztą wystarczy poczytać fora. Większość wypowiedzi to krytyka czegoś lub kogoś. Wszędzie rozsiewanie negatywnych emocji.

użytkownik usunięty
TeKoX

Rany boskie, komuś się to hasło podoba? Jak widzę albo słyszę to na reklamach to aż mi się wstyd robi

użytkownik usunięty
TeKoX

Niestety, nie tylko dla Ciebie...

TeKoX

Rozumiem ze znasz wszystkie przeklady wszystkich plakatow tego filmu na calym swiecie. I oczywiscie rozumiesz zawarte w innych haslach reklamowych ewentualne gry-slowne :-)
Bo to polskie haslo jest rzeczywiscie takie arcy-orginalne i dwuznaczne ze w zadnym innym jezyku nie da sie uzyskac takiego efektu :-)
Bez jaj...powaznie?

ocenił(a) film na 8
TeKoX

Prawda, prawda :)

TeKoX

Genialny !

maciasss_2

Oj tak !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones