PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257691}
7,0 164 318
ocen
7,0 10 1 164318
7,0 31
ocen krytyków
Ant Man
powrót do forum filmu Ant-Man

Człowiek pająk był, człowiek mrówka był ....co następne? Człowiek mikrob? Chociaż Mikrobi tez już był...

ocenił(a) film na 6

Faktycznie wyobraźnia ludzka nie zna granic. Podejrzewam, że jak i ja nie jesteś fanem Super Bohaterów. Pomimo tego jak bardzo kretyński wydaje się pomysł i scenariusz Człowieka Mrówki film jest nakręcony z "jajem", z ciekawymi efektami specjalnymi. Fani MARVELA będą zadowoleni. 6/10 (i to całkiem mocna 6).

użytkownik usunięty
dyziorro

Faktycznie, może to dlatego ze wychowałam się na Thorgalu i Bouncerze. Marvela znam tylko z filmów i mało co który trawię, bo efekciarstwo przesłania tam jakikolwiek inny przekaz. Co do efektów specjalnych to po Awatarze nie mają one dla mnie już większego znaczenia i przestałam oceniać produkcje pod tym względem. Dla fanów Marvela może faktycznie to gratka, ale w takim razie wolałabym nie mieć żadnego gustu, jak taki... chociaż może się mylę, bo przecież milionom smakuje kaszanka i żyją szczęśliwi - a szczęście w życiu jest najważniejsze ponoć.

Następny będzie człowiek - kondom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones