PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257691}
7,0 164 374
oceny
7,0 10 1 164374
7,0 32
oceny krytyków
Ant Man
powrót do forum filmu Ant-Man

... tak pójścia na "Ant-mana" nie żałuję. Wybrałam ten film ze względu na mojego chłopaka, który jest fanem Iron Mana i innych marvelowskich postaci. Ja Tony'ego Starka nie dzierżę, nie mogę na niego patrzeć, bo jest tak wkur... postacią, że szok. W "Ant-manie" na szczęście go nie ma... i w ogóle jestem zachwycona w tym filmie poziomem humoru, ilością naprawdę świetnych gagów, scen, absurdalnych rozmów! Michael Douglas mimo wieku nadal przyprawia o kisiel w majtkach (przynajmniej mnie, wychowanej na "Miłość, szmaragd i krokodyl" i "Klejnot Nilu"), główny bohater ma w sobie coś słodkiego i uroczego, a Luis położył mnie na łopatki swoim poczuciem humoru debila :D
Parowóz Tomek wygrał wszystko, mrówo-pies na końcu wygrał jeszcze więcej :D
Geniusz :) na pewno obejrzę jeszcze raz, z lektorem (bo dubbingu nie zdzierżę tym bardziej), a z napisami ciężko czasami ogarnąć o co chodzi - wada wzroku nie sprzyja jednoczesnemu czytaniu i oglądaniu filmu.
Niemniej jednak - POLECAM!

ocenił(a) film na 8
Anixot

Faktycznie, Douglas wykonał kawał dobrej roboty. Jednak moim zdaniem najlepiej zagrał Rudd :) No i oczywiście Luis genialny!

ocenił(a) film na 9
thorin3

Gość, który gra Luisa, zagrał jeszcze w "Aktach Watykanu", które mają swoją premierę w ten piątek. Nie wiem, czy uda mi się obejrzeć ten film bez rechotania XDDD
Rudd zagrał świetnie. Naturalnie, bez sztuczności, naprawdę kawał dobrej roboty. Generalnie film podobał mi się jeszcze niesamowicie ze względu na te "małe" sceny. Np. pierwsza scena z wanną. Niesamowite ;D

ocenił(a) film na 8
Anixot

"Gość, który gra Luisa, zagrał jeszcze w "Aktach Watykanu", które mają swoją premierę w ten piątek. Nie wiem, czy uda mi się obejrzeć ten film bez rechotania XDDD"

Hahaha :D

Motyw pomniejszania był świetny. Ale (SPOILER) jednak nie spodobało mi się Mikrowersum. Fiege powiedział : "Pod koniec filmu wysyłamy Ant-Mana w bardzo dziwną, wyginającą umysł podróż. To coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w filmie o zmniejszaniu się. Ale to również zapowiedź dziwactw, które pojawią się w filmie o Strange'u. Myślę, że będzie to dla ludzi zaskoczenie. "
Oj, żeby w Strange'u nie przekombinowali... :)

ocenił(a) film na 9
thorin3

Gość, który zagrał Luisa, w Aktach Watykanu zagrał kardynała XDDDD to dopiero będą jajca ^^
Mikrowersum to nic innego jak seria kwantowych fraktali. Zrobiło to na mnie wrażenie, chociaż powiem szczerze, zastanawiałam się, jak go z tego wyciągną. Nie było zaskoczeniem dla mnie to, jak to zrobiono, szkoda tylko, że nie pokazali ponownego wracania w taki sposów, w jaki Scott się zmniejszał. Nie wiem, czy "Strange'a" obejrzę, jeżeli nie będzie tam Downeya Jr. to pewnie tak. Nic mnie tak nie drażni, jak Iron Man.

To drobnostka. Tak na dobrą sprawę akcja w wannie mnie zabiła, to dopiero pokazało mi skalę pomniejszania, świetnie to wszystko wyglądało. A Luisa naprawdę, na tapetę sobie walnę xDDDD jak go widzę to rechoczę jak głupia XDDDDD

ocenił(a) film na 8
Anixot

O kurczę :D

http://www.filmweb.pl/film/Ta%C5%9Bmy+Watykanu-2015-544699/photos/584238

Strange ma być bardzo ryzykownym filmem. Ciekaw jestem, co z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 9
thorin3

Ja nie wiem - pewnie się nie wybiorę, chyba że mnie mój chłopak odpowiednio nakręci ;)

thorin3

Rudd. Dokładnie. Był najlepszy, wolę go 1000 razy bardziej niz Roberta jako Tony'ego. iron man podobnie jak założycielkę tematu też mnie czasem denerwuje. jego chyba mozna albo kochac, albo nienawidzić.

ocenił(a) film na 8
kamilxxx09

Też go bardziej lubię, ale może po prostu Downey mi się przejadł?

thorin3

Moze

Anixot

Czym cię w*urwia Tony Stark ? swoim podejściem do życia ? przemądrzałością ? A może po prostu zazdrościsz mu bogactwa i sukcesu ?

ocenił(a) film na 9
DR16

A co mi po bogactwie ekranowego nadętego idioty? Nie mam mu czego zazdrościć, a twój komentarz jest na poziomie gimnazjalisty: "nienawidzisz, bo zazdrościsz". Zazdrościć to ty możesz komuś lepszego piórnika, ja mam wylane na czyjekolwiek pieniądze. W*urwia mnie osobowością i nadętym ego. Proste. A tobie zalecam zastanowić się nad tym, co piszesz. Pozdro i szczęśliwego nowego.

ocenił(a) film na 8
Anixot

Ocena znacznie przesadzona, jakie z tego filmu jest arcydzieło ? Za kilka lat nikt nawet nie będzie o nim pamiętać, zastąpią go filmy z lepszymi efektami.

ocenił(a) film na 9
OmniModo

To moja ocena i dla mnie jest to arcydzieło. Ja niczyich ocen nie podważam i nie osądzam, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones