PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257691}
7,0 164 334
oceny
7,0 10 1 164334
7,0 31
ocen krytyków
Ant Man
powrót do forum filmu Ant-Man

prawdopodobnie będzie lipa

ocenił(a) film na 8
arecki88

Film na pewno zarobi około 500-700 milionów i czemu niby ma być "lipa" ?

ocenił(a) film na 7
Mr_Apokalips

Zarobi minimum 400. A może będzie niespodzianka jak ze strażnikami i będzie ok 700:)

Na pewno jednak nie będzie Lipa. Marvel zbudował sobie olbrzymią widownie. Sądzę, że sam film będzie ciekawy.

ocenił(a) film na 7
Coyotman

Oczywiscie ,ze film spokojnie zarobi na siebie a to jest wazne przy produkcjach z bohaterem ktory nie jest az tak bardzo znany widowni.
Sam pojde na ten film.

użytkownik usunięty
Coyotman

lipy nie będzie bo film zarobi swoje ale ilość zarobionych pieniędzy nie jest wyznacznikiem jakości filmu

choćby przykładem jest Hobbit, co prawda finansowo jest hitem, natomiast jakościowo ostatni Hobbit jest najsłabszym zwieńczeniem trylogii

Ant Man zarobi swoje na bank chociaż największy BOX office zgarnie Avengers Czas Ultrona, natomiast jakościowo Ant Man będzie słabszy chociaż jeszcze gorsza będzie fantastyczna czwórka ale co do BOX office

w tym roku

Kraina Jutra
Więzień Labiryntu Próby ognia
Kosogłos 2
Gwiezdne Wojny przebudzenie mocy, będzie miało największe korzyści majątkowe, to będą według mnie największe BOX office co do jakości na tę chwilę wypowiedzieć się nie można

użytkownik usunięty
Mr_Apokalips

a co ma kasa do wyznaczniku jakości.

Hobbit finansowo klapą nie jest i jest hitem a jakościowo jaki jest dużo fanów wie szczególnie chodzi o ostatniego Hobbita

tu finansowej klapy nie będzie bo film zarobi swoje i to dużo chociaż opstawiam że największy Box office będą mieć Avengers AOU

natomiast w przypadku Ant Mana film jakościowo może być klapą no ale ocenimy to w kinie

ocenił(a) film na 7

Problemem ostatniego Hobbita było to, że nie był on częścią drugą a trzecią. Film po prostu był zbyt rozwleczony. Było za dużo niepotrzebnych wątków.
osobiście mi też nie do końca podobała się stylistyka filmu. Za mało praktycznych efektów.

Jednak ogólnie obejrzałem z przyjemnością (lubię wszystkie filmy Jacksona o śródziemiu).

Co do Ant-Mana - masz rację, nie wiadomo jak będzie z jakością artystyczną. Myślę, że będzie to na poziomie innych filmów Marvela. czyli jedni uznają go za film dobry inni będą narzekać, że gniot.
Jak jak pisałem wyżej - jestem dobrej myśli.

Nowej FF bvm tak pochoppnie nie skreślał. Myślę, że będzie lepsza od poprzednich wersji (zarówno artystycznie jak i finansowo)

użytkownik usunięty
Coyotman

zgadzam się co do Hobbita, można było zrobić dwie części po 180 minut skupiony na ważniejszych wątkach, Dol Guldur itd to co dali to było by skupione na w kinowej wersji i 40 minut dla EE dla Legolasa i tych pierdół, ale lubię Hobbita. Ze względu na wszystko

zgodzę się że nie wiadomo wiesz poziom będzie mieć dobry ale wątpie by przebił Winter Solider czy Avengers bądz Strażników Galaktyki też jest dobrej myśli no ocenimy to w kinie

wiesz nie skreślam ale po teaserze trailerze mam mieszane uczucia

Pierwszy trailer Avengers Czas Ultrona oceniam 9/10
rozszerzony trailer Avengers AOU 10/10
drugi trailer ten co był w styczniu na 9/10

Ant Man 6/10 oceniam teaser trailer

FF oceniam właściwie nie oceniam teasera, gdybym miał ocenić teaser dał bym słabe 3/10 no ale czekam na pełne trailery więc zobaczymy

ocenił(a) film na 9
arecki88

Wymyslic? to jest bohater starszy od Wolverina i Spider-mana, wiec nie grzesz

ocenił(a) film na 7
Himiteshu

ok może i nie będzie lipa ale wydaje mi się że bardziej przypadnie do gustu fanom gatunku niż komuś kto w ogóle nie zna tej postaci, ale się okaże mogę się mylić i może się okazać fajnym filmem więc jak wyjdzie to się przekonamy i każdy oceni. Pzdr.

ocenił(a) film na 9
arecki88

Tak jak nikt nie znał Strażników Galaktyki a wszystkim sie podobało

użytkownik usunięty
Himiteshu

ale Strażnicy Galaktyki mieli świetne trailery więc film się podobał, Ant man średnio się prezentuje na ten czas ...

ocenił(a) film na 9

Bo jeszcze kupa czasu do premiery , nie mieliśmy nawet jeszcze zwiastuna tylko teaser

użytkownik usunięty
Himiteshu

akurat to był teaser trailer, pierwsze spojrzenie na film i powinien zaciekawić, jak dla mnie tego nie zrobił

ocenił(a) film na 9

teaser trailer to to samo co teaser, skonczylem filologie angielska wiec wiem co to jest

ocenił(a) film na 4
arecki88

Jak na razie zainteresowanie praktycznie zerowe, co nie znaczy,że nie zarobi. Teraz Marvel, gdyby wypuścił Człowieka Słoika i tak zarobiłby krocie. Wyrobił on sobie taką markę,że dopiero za kilka lat widzowie zobaczą jakie gówna im serwował i przejrzą na oczy

ocenił(a) film na 9
katedra

Marvel robi filmy glownie dla fanow.A fanom sie to podoba.A mnie ciekawi co tu tutaj robisz skoro i tak nie obejrzysz tego filmu bo jest zly?

ocenił(a) film na 4
Marvel_Studios_3

Nieprawda, gdyby bazował na fanach nie zarobiłby nigdy miliarda dolarów na takich Avengersach. To,że robi filmy na podst. komiksów nie znaczy,że robi je jedynie dla czytelników, a raczej fanów, bo czytać a uważać za jedyne medium na świecie to drobna różnica.
A co mnie wyklucza z dyskusji? Obejrzę kiedyś na pewno, nie spodoba mi się,ale nie widzę powodu, dla którego nie miałbym zajmować swojego stanowiska

ocenił(a) film na 9
katedra

Ale przyznaj ze dzieki tym filmom marvel zyskal wielu nowych fanow.Przyznam ze nie przepadam za postacia Ant-mana,ale moze film cos zmieni.

ocenił(a) film na 4
Marvel_Studios_3

To zyska fanów czy już ich ma i oni napędzają sukces? Jasne, ktoś może sięgnie po komiksy,ale to nadal tyko filmy na ich podstawie, a nie wierne przeniesienie w skali 1:1 na ekran i wielu może poczuć się rozczarowanych infantylnością i style Marvela

ocenił(a) film na 9
katedra

Przenoszenie komiksow skali 1:1 na ekran to bardzo bardzo duzy blad,w filmach zawsze musi byc cos zmienione oczywiscie bez przesady.Tak czy inaczej Marve dzieki filmom wszedl w nowa ere i teraz filmy o superbohaterach beda cieszyc sie jeszcze wieksza popularnoscia bo skoro komiksy ciesza sie uznaniem to z filmami tez tak bedzie.Zobaczysz w Maju kiedy box office wybuchnie.kiedys byly westerny pozniej filmy wojenne teraz superhero a pozniej pewnie cos innego.

ocenił(a) film na 4
Marvel_Studios_3

Raczej bazuje na tych filmach niż na komiksach, które raczej nie cieszą się aż taką popularnością. Komiksy nadal pozostają miałkie, między nimi a filmami jest gruba krecha, która oddziela czytelników n-tego wydania Spidermana lub kolejnego składu Avengers od ludzi, którzy lubią rozrywkę popcornową, a z tą utożsamiane są filmy o superbohaterach przede wszystkim.
Pewnie tak, co nie znaczy,że sam film będzie dobry, miernik box officowy w tym przypadku jest przekłamany - patrz: Transformers 4

ocenił(a) film na 7
arecki88

w planach jest Polak-Man https://www.youtube.com/watch?v=a66IrgVbTm0 w drugiej części będzie obalał denaturat na raz

arecki88

tak samo wydawało się ze strażnikami galaktyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones