PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772939}

Aplik@cja

Bedeviled
4,1 5 376
ocen
4,1 10 1 5376
Aplik@cja
powrót do forum filmu Aplik@cja

jakim prawem ludzie już oceniają film /tak nisko już to pomijam/ jak jeszcze nie było premiery w PL ?! :/

ocenił(a) film na 1
preludeturbo

Ja ocenilem na wszelki wypadek, sadzac po dorobku rezysera dosyc dobrze trafie...

ocenił(a) film na 5
diffrend

Nie obraź się, ale przez takich ludzi, Filmweb jest tak mało wiarygodnym portalem. Nie twierdzę, że film będzie klapą, nie twierdzę też, ze będzie dobry, ale ludzie... miejcie litosć.
Sam sobie pewnie zdajesz sprawę, ze ocenianie po trailerze to idiotyzm.
Swoją drogą na IMDB film póki co ma ocenę 6,0. Chociaż wnioskuję, że tam ludzie widzieli już ten film...

diffrend

Na litość boską, nie powinno się pisać czegoś o czym nie ma się pojęcia, wypowiadać na te tematy i oceniać filmów mając na uwadze tylko własne PRZYPUSZCZENIA a nie fakty. Kieruje się tutaj już do wszystkich takich: Mylicie tylko w ten sposób ludzi.
Kto według was chciałby, obejrzeć ekranizacje z 3 gwiazdkami? Na pewno nie wiele osób, albo żadna. Gdy się patrzy na coś takiego po prostu już się wie, że to strata czasu. Jednak wy oceniając ten film nawet go nie obejrzeliście a wasza ocena jest po prostu niesprawiedliwa bo może się okazać, że to całkiem przyzwoity film. (Jednak wam nie chciało się poświęcić na niego trochę czasu)
Jeżeli chcecie go obejrzeć macie w tym samym prostokącie, trochę niżej również oczko które możecie zaznaczyć.

Panie na górze ekranizacja to nie sam reżyser (chociaż ma on naprawdę ogromny wpływ na produkcje) to między innymi też: aktorzy, statyści, kaskaderzy, scenarzyści, charakteryzatorzy i wiele, wiele innych osób które również oceniamy i proszę o tym nie zapominać.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jeżeli chcesz mnie wkurzyć to skocz w ogień, mogę dać ci słowo harcerza, że będę wkurzona jak nigdy dotąd ;)

P.s Dzięki, za poprawę humoru swoim komentarzem.

użytkownik usunięty
My_Life_My_Film

Ta. Polecam sie przyszlosc

Ja również, bo w pierwszym, swoim komentarzu byłeś też rozbawiony moją opinią :)

preludeturbo

Moze dlatego ze na świecie premiera juz była ? :)

Anastazja1993

ale w Polsce nie, i jak dla mnie powinni oceniać ludzie, którzy widzieli film po premierze w kraju ;)

preludeturbo

Co? Przecież to nie ma sensu. To polski portal, więc Polacy, którzy są poza krajem też mają prawo do oceniania.

preludeturbo

a czym sie rozni premiera w kraju a za granica? zreszta nie trzeba leciec za granice wystarczy wejsc na subsmovies com czy cos...

preludeturbo

dokładnie tak- polska i filmweb tylko dla polaków! :D

a jak ktoś ogląda polski film, mieszka w uk, mówi po polsku, a nie jest polakiem, to może z filmweba korzystać, czy nie?

ocenił(a) film na 3
preludeturbo

Widziałem pokaz przed premierowy. Oceniam film na 3

preludeturbo

Wiesz niektórzy mieszkają za granicą film tam miał już premierę więc mają prawoo go ocenić.

preludeturbo

A do tego jest potrzebne jakieś prawo? :p

Ragnar

Tak

Ragnar

Tak

Ragnar

Tak

Ragnar

Tak

Ragnar

Taki nie pisz jak do mnie rozmawiasz się

ataman76

Śmierć niewiernym! Niemożebnyś

ocenił(a) film na 3
preludeturbo

Istnieje coś takiego jak pokazy przedpremierowe. Ja recenzji ani ocen wcześniej nie widziałam, a byłam na tym filmie dzisiaj i z pełnym przekonaniem wystawiłam 3/10, jest naprawdę słaby.

ocenił(a) film na 6
Sol89

Oczywiście, że musi być słaby. W końcu ktoś oceniający igrzyska śmierci na 10 to wybitny autorytet intelektualny :D

ocenił(a) film na 3
marcueus

Idąc tym tropem jesteś jeszcze mniej bystry oceniając tak wysoko Kiedy gasną światła czy Szkołę uwodzenia ;)

Odwoływanie się do ocen filmów rozmówcy to najbardziej żałosna zagrywka, kiedy nie ma się żadnego argumentu, no faktycznie błysnąłeś ;)

ocenił(a) film na 6
Sol89

Błysnąć nie chciałem bo szkoda mi czasu na to, nie rzuca się pereł przed wieprze jak rzecze stare powiedzenie. Nie zmienia to faktu, że byłem w kinie na tym z nastawieniem, że idę na szmirę a film okazał się bardzo znośny. Co do tych 2 filmów co zapodałeś to Kiedy gasną światła był jednym z lepszych horrorów obecnej dekady - po prostu doceniam film, gdyż chciałbym otrzymać kontynuację by móc mieć trochę więcej frajdy. Zaś co do szkoły uwodzenia to film jest bardzo dobry, ale niestety skierowany do trochę innej finansowo klasy społecznej :) W Polsce milion $ to bycie bogatym, zaś na zachodzie milion $ to tyle co spadło ze stołu Pańskiego i nikomu nie chce się po to sięgać :) Innymi słowy jak jesteś biedny i bez ambicji intelektualnych czy finansowych to faktycznie film wyda się bardzo przeciętny (nie to co ambitne igrzyska śmierci - gdzie bieda walczy z bogactwem :) ) Jeszcze niech kolega napisze, że ma lewicowe poglądy społeczne i mamy pełen obraz ambitnego widza :D

ocenił(a) film na 3
marcueus

Kolega nie jest płci męskiej.
Aplik@cja była moim zdaniem wyjątkowo słaba (co było w tym filmie ciekawego i/lub nie wtórnego?), Kiedy gasną światła - bardzo przeciętny.
Szkołę uwodzenia bardzo lubię i chyba też wystawiłam jej 9, co nie zmienia faktu że obiektywnie patrząc zasługuje najwyżej na 7.
Ale odbiór filmów to kwestia bardzo indywidualna, zależy nie tylko od gustu ale i od ilości podobnych obejrzanych produkcji, a nawet od nastroju podczas oglądania i całej masy innych rzeczy. A ocenianie człowieka na tej podstawie świadczy tylko o wyjątkowej ciasnocie umysłowej, tak samo jak wyciąganie argumentów ad personam w dyskusji.

ocenił(a) film na 6
Sol89

heh a nie zauważyłem, że mam przyjemność z miłą Panią. Gdybym wiedział to bym nawet nie wdawał się w jakąkolwiek dyskusje :) Kobiety działają na trochę innym napędzie motywacyjnym i bardzo dużo zależy od ich nastroju (czytaj balansu hormonalnego). To przepraszam za wszelkie argumenty ad personam, nie śmiał bym ich użyć gdybym wiedział to co już wyżej wspomniałem :(

Zaś co do samego filmu to żyjemy w czasach gdzie całkowite zerżnięcie fabuły czytaj Przebudzenie shitu otrzymuje średnią ocenę 7to film z nawiązaniem do pewnej znanej gry o morderczych maskotkach zasługuje na co najmniej podobną ocenę mimo bycia wtórną to mi się wcale czas nie ciągnął i nie chciałem wyjść z seansu (a taką miałem potrzebę podczas seansu SW VII ( IV) ). No i oczywiście wyższa ocena za sam fakt bycia horrorem, których obejrzałem baaaaaaaardzo wiele :) Stąd też doceniam jeśli jakiś nowy horror mnie rozwlecze. Raz jeszcze przepraszam za niestosowne argumenty i pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 1
preludeturbo

Jak nigdy opini na internecie nie pisze tak dzisiaj założyłem tu konto aby napisać iż właśnie straciłem 40 zł na dwa bilety do kina na ten słaby film. Ocena poniżej 1.

ocenił(a) film na 3
Orkana

Poniżej jeden to może być i tak za dużo. osobiście dałem 2, ale nie za horror, a za komedię. W 1/4 seansu załapałem, że to świetny dowcip scenarzysty i reżysera. Tylko nie wiem kto im podpadł.

ocenił(a) film na 4
preludeturbo

Pewnie oglądali z pirackich stron lub po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones