PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788046}

Apostoł

Apostle
5,5 18 800
ocen
5,5 10 1 18800
6,0 8
ocen krytyków
Apostoł
powrót do forum filmu Apostoł

Film dla ludzi o mocnych nerwach ,bardzo drastyczny, dobrze się to ogląda, polecam.

ocenił(a) film na 6
peter_filmaniak

Wcale nie jest taki drastyczny

ocenił(a) film na 7
peter_filmaniak

Nie stwierdziłem scen drastycznych, chyba za dużo już widziałem. Film u mnie jako dobranocka i spać.

peter_filmaniak

I takie komentarze sprawiają, że luzie czytają, a później są zawiedzeni. To nie jest film dla ludzi "o mocnych nerwach", on w zasadzie w ogóle nie jest straszny i w samych założeniach nie miał być. Jeśli ktoś nastawi się na straszny horror to bardzo się zawiedzie.

ocenił(a) film na 7
_Zero_

no co wy mówicie, poważnie?? nawet jak przewiercał mu mozg?
w takim razie wiele już pewnie sekcji zwłok widzieliście, skoro was to nie przeraza

Idol85

Widzieliśmy takie sceny już w wielu filmach. Obejrzyj dowolny film gore, gdzie takie sceny są czymś normalnym. Oczywiście, że taka scena "na żywo" zrobiłaby na mnie ogromne wrażenie, ale w filmach widziałem takie coś już wiele razy.

I żeby nie było nie chwalę się, bo nie ma czym. Po prostu kwestia odbioru zależy od tego co się widziało już wcześniej.

ocenił(a) film na 7
_Zero_

rozumiem :) ja akurat nie widziałem dużo filmow tego gatunku, pewnie dlatego krzywiłem się przy tych scenach, ale ciesze się z powodu kulturalnej wymiany argumentów

ocenił(a) film na 10
_Zero_

Same here, ale tutaj było to wszystko bardzo realistycznie ukazane. W filmach gore, które przeważnie są niskobudżetowe to wygląda śmiesznie, groteskowo lub po prostu mało realnie, a tutaj co innego.

_Zero_

Wystarczy obejrzeć wszystkie części Piły oraz Hostelu i już mnie nic nie zaskoczy hahha film sredni dla mnie 6na10

ocenił(a) film na 7
peter_filmaniak

Szkoda że tylko jedna scena była dosyć straszna :D "Babcia w tunelu goniąca go uuu :D ogień"

ocenił(a) film na 5
nea_filmweb

haha ta :D, czy to były odchody?

ocenił(a) film na 4
peter_filmaniak

film cienki jak barszcz, drastyczny jak Moda na sukces... 4/10 za niezły klimat

ocenił(a) film na 5
davidns

i u mnie podobnie, zadziałała magia traileru a wyszło przeciętnie. netflix do roboty...

peter_filmaniak

Jak można pisać „drastyczny” i „dobrze się go ogląda” w jednym zdaniu?! Film jest drastyczny, a nawet bardzo i takich rzeczy nigdy nie powinno się „dobrze oglądać”

lookatmi

Obejrzałam do końca, jak ktoś pisze ze to jest mało drastyczne to powinien się zbadać!

lookatmi

Zgadzam się. Rozumiem że to tylko film ale zgodze się. Takich rzeczy nawet fikcyjnych nie powinno sie oglądać dobrze.

lookatmi

Nie widzialas drastycznego filmu. Jeśli ten jest drastyczny w/g ciebie, nie ogladaj serpskiego filmu czy laboratorium diabla..
Ten film jest dobry ale nie drastyczny.

ocenił(a) film na 8
P_r_e_d_a_t_o_r

No nie wiem, widzialem wszystkie i jak dla mnie to posoki tu duzo. Moze nie jest tak poryty jak dwa wymienione wyzej ale zdecydowanie jest brutalny i im w tym dorownuje ;)

_Master_of_Disaster_

Mnie już nic nie rusza, może dlatego nie był dla mnie aż tak drastyczny :)

ocenił(a) film na 7
peter_filmaniak

Gdyby jeszcze aktorstwo było lepsze. Naciągane 7.

peter_filmaniak

+1 do oceny za utwór podczas napisów końcowych.

ocenił(a) film na 7
peter_filmaniak

Całkiem, całkiem. Na tyle dobry, że drugi raz go oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones