PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 224
oceny
6,6 10 1 112224
5,6 25
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Aquaman

ocenił(a) film na 8

spoko film już go widziałem super efekty i walki pod wodą . Naprawdę warto zobaczyć dla tych walk .

rico88

Zgadzam sie swietny film efekty robia wrazenie wlasciwie ciezko znalesc 5 minut w filmie gdsie nie ma efektow. Genialny film polecam kazdemu

grzesipization

Imax 3D tylko ta opcja do oglądania właśnie jestem po . Jak na razie najlepszy z serii DC

ocenił(a) film na 8
jones1_2

Popieram!

ocenił(a) film na 8
rico88

Też mi się bardzo podobał. Choć nie jestem fanką takich filmów, wyciągnął mnie mój chłopak, to naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Choćby dla muzyki która magnetyzuje momentami, taka elektroniczna. I nawet Depeche Mode tam dorzucili <3. Poza tym wspaniałe efekty i film ma morał, że z pozornie przypadkowej sytuacji może narodzić się siła.

ocenił(a) film na 9
rico88

dokladnie tak..wczoraj bylem na seansie imax i nawet na sekunde nie wyjąłem telefonu z kieszeni żeby nic nie przegapić chłonąłem obraz jak gąbka.najlepszy dc

ocenił(a) film na 8
rico88

Super film. Obejrzałem w kinie 4DX - rewelacja.

ocenił(a) film na 6
rico88

Jestem niemal świeżo po seansie i wyszłam zadowolona, czasu na nudę nie było. Jedyne, co chwilami mnie drażniło, to muzyka niepasująca do wydarzeń.

rico88

Wow! Super efekty (chyba te fryzury pod woda). Nie ważne że scenariusz jest o niczym. Zły chce zniszczyć świat , ale dobry mimo ciężkiego wp.... i tak wygra. Odkrywcze. Coraz głupsze filmy coraz więcej zarabiają. Kino staje się gra komputerową dla słabych graczy.

ocenił(a) film na 8
rico88

Warto! Zgadzam się w 100 procentach!

ocenił(a) film na 8
rico88

Wodomierz z widelcem to jest to!

ocenił(a) film na 6
rico88

jest dobrym aktorem, co pokazał w Frontierze, ale na litość...strasznie słaby ten film

adam_mialczek

Szkoda tylko, że Frontier jest tak absurdalny i słaby. Czym częściej ucieka, tym słabiej go pilnują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones