PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 183
oceny
6,6 10 1 112183
5,6 25
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Od The Batman tyle nie oczekuje ale mam nadzieję że Aquaman będzie git . Filmów o Mrocznym Rycerzu mamy już do wyboru do koloru i każdy coś dla siebie znajdzie a o Aquamanie był jak dotąd jeden film o którym nikt już nie pamięta . Pozytywnie nastawia mnie też Casting Jasona Mamoa bo w Game of Thrones jako Khal Drogo był świetny .

ocenił(a) film na 5

Na Justice League się nie wybieram. Chyba, że opinie będą naprawdę dobre, ale na to się nie zapowiada. Co do Aquamana to dla mnie też jest to najciekawsza pozycja od DCU i, póki nie wezmą się za siebie, jedyna na którą czekam. Reżyser z wizją, której mam nadzieję producenci mu nie zepsują. Momoa stworzony do tej roli. Świetna charakteryzacja. I sam świat. Coś nowego, innego. Ciekawe jak wykreują scenografię.

icenumerocinq

Ja byłem na tym filmie i jest superowy

ocenił(a) film na 7
icenumerocinq

Hmm, Mamoa stworzony do tej roli?
http://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111111411/4171316-6079360602- 20317.jpg

Ja jestem wielkim fanem Aquamana z New 52 i Mamoa owszem, jest świetny, ale filmowy Aquaman to nie jest ten sam Aquaman co z komiksów ;)

ocenił(a) film na 5
Tomek_Gromol

A to się uśmiałem, jak zobaczyłem tę grafikę. Masz oczywiście rację. Mi po prostu podoba się sposób wykreowania tej postaci i tego jak Momoa się prezentuje. Ale fakt, opierając się na komiksie, to równie dobrze mogliby go nazwać Fishman, czy inny Waterman, bo z oryginałem nie ma wiele wspólnego. Marvelowe wynalazki mnie przyzwyczaiły, że szkoda nerwów na szukanie zgodności z komiksem. U DCEU jest z tym lepiej, ale jak widać nie zawsze.

ocenił(a) film na 4

Właśnie,co z tym Batmanem skoro od niego niewiele się oczekuje... ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones