PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=987}
7,6 48 200
ocen
7,6 10 1 48200
7,3 23
oceny krytyków
Arizona Dream
powrót do forum filmu Arizona Dream

Ogólnie bym nie polecił ale widzę że ludziom naprawdę się podoba więc widocznie to ja jakoś infantylnie go odebrałem. Otóż dla mnie to wiejący nudą dramacik z elementami komedii. Latające ryby jakieś, fruwające krzesła itd.. wplecione ni 5 dni w 9, nie mające chyba sensu większego poza ubarwieniem w jakiś specyficznie dziwny sposób tego filmu. Lubię Deep'a bo Deep tam nie przyjmuje angażów do byle czego więc myślę że ten film jest troszkę głębszy, niestety ja tego nie wyłapałem i mnie przynidził. Daję 3/10, obejrzę go w przyszłości kiedyś i w tedy może zmienię ocenę :) Pozdr

ocenił(a) film na 10
Narcoser

ta cała specyfika to też Kusturica, jego filmy, moim zdaniem, są specyficzne i trzeba po prostu polubić ten klimat...
a co do zrozumienia to kieruję do tematu gdzieś tam na górze, parę osób podzieliło się refleksjami
ja za pierwszym razem też nie wyłapałam i uznałam film za chory a po obejrzeniu jeszcze kilka razy i po rozkminie- uwielbiam, jeden z moich numerów 1 ;)

Narcoser

Ja mimo iż nie mam problemu z odbieraniem filmów, oglądałam go 3 razy i nie rozumiem go wcale.. Dlatego mi się nie podoba...

aleera89

Za pierwszym razem mi się nie podobał i nie mogłem ścierpieć. Dawałem 2/10 + 1 za muzykę, razem 3/10, ale postanowiłem mu dać drugą szansę. Jak go obejrzałem po raz drugi, tym razem na kwasie, odkryłem niesamowitą głębię dotyczącą relacji interpersonalnych, oraz miałem refleksje wykraczające ramy filmu. Za to jestem wdzięczny Kusturicy, za głębszą refleksję, podpartą zrozumieniem fabuły i sensu filmu. 10/10
Jeden z ulubionych.

ocenił(a) film na 10
PanStanislaw

ja od razu dałem 10/10. jak dla mnie to zasługuje nawet na top 5...

ocenił(a) film na 10
Narcoser

http://www.filmweb.pl/film/Arizona+Dream-1992-987/discussion/Do+wszystkich+tych% 2C+kt%C3%B3rzy+nie+doceniaj%C4%85+tego+filmu.,2809773 Zapraszam Cię do tego linku do dyskusji an temat tego filmu. Być może zdołam Cię przekonać, że to co Ci się nie spodobało, to w tym filmie jest najwspanialsze.

Narcoser

gimbusy wszystko nudzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones