PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 750
ocen
7,2 10 1 29750
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

2 zakończenia

ocenił(a) film na 10

Jak wiadomo film ma dwa zakończenia : jedno w którym bohater budzi się w swoich czasach- film kończy się walką w sklepie-bardzo fajne zakończenie:) a drugie w którym przesypia swoje czasy i budzi się za późno- zapowiadające jakby kolejną część ,która szkoda że nie powstała. Które zakończenia bardziej wam odpowiada?

ocenił(a) film na 10
Azureus0

ja wolę to tradycyjne- europejskie jak się budzi kilka lat za późno. To jest IMO takie dobre typowe zakończenie Ramiego jak w Drag Me to Hell.

ocenił(a) film na 9
FvJ

ZGADZAM się. Moim zdaniem dużo lepsze zakończenie od tego w sklepie.Do tego jest otwarte. Moim zdaniem najlepsza z części!

ocenił(a) film na 10
Azureus0

Zdecydowanie jak przesypia swoje czasy ;) Ta wersja jest mi bliższa, ponieważ w tej wersji oglądałem ten film po raz pierwszy. Walka w sklepie też może być :)

Night_Hunter_

Tak samo jest w moim przypadku. Też jako pierwszą oglądałem wersje z przespaniem (i bardziej ją wole) a potem widziałem już tylko wersje ze sklepem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones