PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 724
oceny
7,2 10 1 29724
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

"wyrwę Ci grdykę"

meteser_2

O rany, w której scenie wersji z TV4 pojawiła się ta kwestia?

ocenił(a) film na 10
_Szaman_

:D Wydaje mi się że to było na 64:32 minucie w wersji CDA, jak szkieletor czołgał się z nożem w zębach, tylko że w wersji na CDA jest "wyrwę ci flaki", co już nie jest takie oryginalne... :)

meteser_2

Z flakami się spotkałem i chyba też z patroszeniem. Ogólnie Armia ma tyle polskich wersji lektorskich i tyle różnych tłumaczeń, że tego nie ogarniesz.

meteser_2

Ja usłyszałam "Wytnę Ci grdykę". Przekomicznie to wyglądało, jak mówił to czołgający się kościotrup :-D
Pamiętacie jeszcze jakieś fajne teksty?
Mnie rozwaliło jeszcze:
-" Wkurzasz mnie, ty synu nierządnicy!"
-" Mamy ze sobą na pieńku".

ocenił(a) film na 10
blue_bird86

1. "Te, Heniek, powiedz, że się nie znamy. Powiedz, że widzimy się pierwszy raz w życiu" - Ash do Henryka przed przygodą w studni. Na tym "Heniek" zawsze płacze ze śmiechu... :D
2. Podnosi się po upadku główny szkieletor w ostatecznej walce i mówi "kości zostały rzucone" ;)
3 - "zrobiłam to dla Ciebie" Sheila do Asha podając mu własnoręcznie utkana narzute, a Ash - "świetnie, przyda mi się derka" ;)
4. Pojedynek z sobowtorem okladajacym Asha po twarzy i śpiewającym w kółko "poczciwy dobry Ash, poczciwy dobry Ash..." główny bohater wywala mu z "kija który robi bum" ;D prosto w twarz i mówi " nie ash tak dobry.." ;D
Pełno tego, kocham ten film! ;)

meteser_2

Właśnie mam wersje:

"Przebije Ci gardziel" :)

Wersja z TV4

Bonus: Gardło ci poderżnie przy pierwszej sposobności :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones