PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 750
ocen
7,2 10 1 29750
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

MaSSSSakra

ocenił(a) film na 1

Na mojej "shit-liście" zajmuje najwyższą pozycję. W życiu nie widziałem gorszego filmu. :/

leonard_k

Ghost Rider to dopiero przerażający shit.

ocenił(a) film na 8
leonard_k

bo nigdy nie widziales go kiedy sie pojawil na ekranie . Teraz go krytykujesz po tylu latach a wtedy ogladalo mi sie go zajebiscie. ty jestes shitem skoro tak piszesz. a ten drugi z ghost riderem to film poza fajnymi efektami specjalnymi i sama postacia nie jest zostaje nikomu w pamieci na dluzej

ocenił(a) film na 9
megakruker

nadal się ogląda zajebiście :D

ocenił(a) film na 8
globox

i tak wersja producencka jest lepsza od tej powszechnie znanej reżyserskiej bo sporo durnych gagów powycinali z filmu i pewnie dlatego ten film ma tak niską ocenę z powodu tej wersji pierwotnej.

użytkownik usunięty
leonard_k

"2012" na 10/10 i wszystko jasne...

Czym więcej CGI tym wyższą ocenę dajesz. Dorośnij albo daj sobie spokój z klasykami Raimiego, bo to kino nie dla Ciebie.

użytkownik usunięty
leonard_k

Na Twojej gownianej liscie
jest na samym jej szczycie Resident Evil i Van Helsing.
To mi wiele tlumaczy np fakt ze nie masz pojecia
o gatunku filmowym zwanym horrorem komediowym.
Szkoda na Ciebie palcow.

AMEN
hehe

leonard_k

U was na wsi chyba rzadko puszczają filmy w kinie ,jak już to sprzed 7-8 lat ,a kablówki nie ma nawet nikt z sąsiadów.

Ottiss14

U nas na wsi nie ma kina ani kablówki.

ocenił(a) film na 7
leonard_k

Mnie ten film się podobał. Co ty od niego chcesz, zwłaszcza że to kontynuacja "Martwego zła".

ocenił(a) film na 9
Rahabiel

to najlepszy film jaki widziałem z pogranicza horroru , komedii i gore , całkowicie nie zrozumiałem jak można tak nisko oceniać jeden z najlepszych filmów w swojej kategorii jaki powstał , to że nie ma efektów specjalnych robionych na komputerze to tylko pokazuje jaką wspaniałą wyobraźnie mieli kiedyś twórcy filmów a nie to co teraz pare efektów i nic więcej , ale czego się spodziewać po kimś kto nie ma wyobraźni dla kogo wyznacznikiem dobrego filmu są efekty .

ocenił(a) film na 9
leonard_k

Dzieciak jesteś i tyle!

leonard_k

po prostu nie kumasz bazy..i tyle ode mnie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones