PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3933}

Armia ciemności

Army of Darkness
7,2 29 723
oceny
7,2 10 1 29723
6,9 13
ocen krytyków
Armia ciemności
powrót do forum filmu Armia ciemności

Za moje dzieciństwo 9.

ocenił(a) film na 7
Metalowy_Szatan

Najlepsze. Mocną stroną jak dla mnie sa dialogi, film super!

ocenił(a) film na 9
Metalowy_Szatan

Nieodzowne wspomnienie z dzieciństwa, dzięki temu filmowi zacieśniłam więzy ze starszym bratem ;) Uwielbiam go po prostu! (film oczywiście)

MsFierceFrog

No proszę, nie podejrzewałbym, że "Armia ciemności" sprzyja kazirodztwu...

ocenił(a) film na 9
khamul189

Się uśmiałam :/ Bardzo zabawne, za poczucie humoru masz 1/10

ocenił(a) film na 7
khamul189

Przesadziłeś w tym momencie
[ps Sorry za offtop]

timcer

Oj tam, oj tam ;-)
Jakiego poczucia humoru spodziewałeś się po gościu, który od kołyski był karmiony martwym złem?
Ja jak najbardziej doceniam wnikliwą analizę wypowiedzi MsFierceFroga - khamul widać psychologiem jest ;-)
Zabieram się właśnie za trylogię w ramach halloween (cały dzień słuchałem o forsowaniu tego kretyńskiego święta w naszym kraju, niech stracę ;-))
Mam nadzieję, że będzie tak okropnie głupi jak wskazuje na to trailer :-)

pawelfw

Nie psychologiem, ale polonistą, więc niejako zawodowo (nad)interpretuję różne treści pisane:) Miłego seansu życzę i myślę, że się nie zawiedziesz.

khamul189

No to ED możesz zaliczyć do kategorii "filmy instruktażowe na wypadek buntu gimnazjalistów", choć tu bardziej nadaje się scena z kosiarką z Martwicy Mózgu ;-D
Miałeś rację - nie zawiodłem. REWELACJA przez duże R.
Przypomniały mi się czasy crittersów :-)
Ktoś kto wychował się na nowoczesnych efektach specjalnych, nigdy nie zrozumie czaru takich filmów.

ocenił(a) film na 9
pawelfw

Mmmm Martwica Mózgu... To jest perełka. Czy wiecie, kto jest jej reżyserem i scenarzystą ? :D Tak tak! Nasz ukochany Peter Jackson od Władcy pierściani :D To taki mały offtop, nie mogłem się powstrzymać..
Co do armii ciemności - Skradła moje dzieciństwo razem z Living Dead :) Film kultowy.Fakt, młodym ludziom ciężko przetrawić ówczesne efekty, ale ja wracam do tego z przyjemnością.

użytkownik usunięty
Metalowy_Szatan

Moje dzieciństwo tez zostało zszarpane ! ;)

Metalowy_Szatan

"gwałcić i plądrować " :D

Syrinx

O matko, przypomniałam sobie kiedy ten szkielet to powiedział i poryczałam sie ze śmiechu ;)

attra

:DDD a ile latek niewiasta posiada?:D

ocenił(a) film na 7
Metalowy_Szatan

Truposzczaki :) zwłaszcza ten co grał na kosci :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones