PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 23 772
oceny
5,0 10 1 23772
4,9 9
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Podoba mi się połączenie heist filmu z zombiakami. Miło też, że został pokazany tygrys zombie.

ocenił(a) film na 8
Szpon_26

Jako fan zombiee jestem zadowolony z tego filmu. Dobry i zabawny z dużą ilością akcji 8/10

zatoichi66

Czyli fanom zombie niewiele potrzeba:). Ani fabuły ani dialogów? Wystarczy bezmyślna nawalanka.

ocenił(a) film na 9
Filbo

Tak, dokładnie. Poszukiwanie dialogów i fabuły w filmach o zombie to jak szukanie wody na Saharze. Niby można szukać ale po co? Jak chcesz wodę wyjedź nad jezioro.
W tym filmie jest absolutnie wszystko czego można chcieć od tego typu filmu: rozwałka, dynamiczna akcja, gore, "jaja z pogrzebu", charakteryzacja. Nawet mi do głowy nie przychodzi czego tu brakuje. To nie Titanic czy Ojciec Chrzestny.
Następna część w Mexico City, liczę na więcej tego samego.
Jedyne co może nie pasować miłośnikom filmów o zombie to właśnie taki rubaszny klimacik, to nie jest poważny film i może to razić. Trzeba mieć sporo dystansu ale jak się go ma to jest super.

ocenił(a) film na 6
Filbo

znalazł się koneser kina, który szuka bonda, lśnienie, 2001 odyseja w filmie o zombie :D

ocenił(a) film na 3
Szpon_26

Jako fanka zombie ubolewam. Ten film to kaszana.

ocenił(a) film na 1
jadziodzia

Ten film ma wszystko koszmarnie slabe!

ocenił(a) film na 5
aronn

Moze nie jest to film najwyższych lotów ale na jedynkę na pewno nie zasługuje. Widziałam dużo gorsze filmy.

użytkownik usunięty
Szpon_26

Przecież ten film jest po prostu słaby... Mnóstwo bohaterów, każdy płaski jak stół, a mieli potencjał. Początek dawał nadzieję na używanie rozmaitej broni, skończyło się na karabinach i grantach. Ckliwa historyjka o niczym, zakończenie jedno z gorszych jakie kiedykolwiek widziałem. Nawet Snyder za kamerą niczego nie pokazał poza kilkoma slowmotion, które też były bez polotu. Film nie broni się nawet zdjęciami, a tego po Snyderze się nie spodziewałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones