PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836439}

Armia umarłych

Army of the Dead
5,0 23 809
ocen
5,0 10 1 23809
4,8 10
ocen krytyków
Armia umarłych
powrót do forum filmu Armia umarłych

Słaby

ocenił(a) film na 3

Szkoda czasu - trailer był świetnie zmontowany a w filmie akcja płynie wolno, scenariusz jest pełny niedorzeczności i niekonsekwencji (np. otoczyć Las Vegas kontenerami a super inteligentny zombie alpha i beta nie potrafią się na nie wspiąć i ruszyć w świat, bo przecież one sobie chcą siedzieć w Las Vegas i czekać na zagładę; wybuch jądrowy na końcu filmu u tych, co przeżyli nie wywołuje choroby popromiennej ale za to fala uderzeniowa jest przedstawiona :) Większość scen aukcji pokazano w trailerze, za to w tym filmie jest dużo scen pseudo melodramatycznych, których w nim nie pokazano :( Widać niestety mały budżet (te ciągłe rozmycia tła i maskowanie dalszego planu)...

ocenił(a) film na 3
asd11

Tylu durnych scen już dawno nie widziałem, na tyle rozwleczony, że musiałem wspomagać się przewijaniem, żeby dotrwać do końca. Smutne, że ostatnio nie jestem w stanie znaleźć, żadnej ciekawej produkcji w tematyce Zombie

ocenił(a) film na 3
asd11

W filmie bylo zaznaczone, ze Zombie alfa traktuja LV jako swoje krolestwo. Szuraczom nie udawalo sie wyjsc z powodu pogody i pewnie zakazow alf, Alfy zdecydowanie swiadomie nie chcialy. Wszelkie proby wtargniecia spacyfikowali, przemieniali kogo chcieli w co chcieli. Kluczem bylo zapewnienie rozwoju plodowi. Po nim pewnie ta pozorna stagnacja by sie zmienila. Alfy byly inteligentniejsze, ale zrobione na zwierzaki, cos jak jakies raptory. Skad mialy wiedziec o atomowce? Przejscie przez mur raczej by nic im nie dalo, jezeli naokolo byla pustynia i nie radzily sobie ze sloncem ani nie bylo gdzie sie schowac. Dosc chyba jednak sensownie pokazano izolacje. Dopiero czarny samochodem i nie wiadomo czemu dluga inkubacja, potem samolotem zawlokl to dalej. W animacji byc moze jest wiecej wyjasnione co do motywacji alfy.

ocenił(a) film na 3
alisspl

Wszystko to jest naciągane, jakieś dziecko zombie, jakieś wysychanie na słońcu. To wymysły scenarzysty, żeby film się kleił. Dla mnie to gniot i gniotem zostanie a dorabianie jakiejś pseudo filozofii prze twórców do mnie nie przemawia. Zombie morduje i się rozprzestrzenia a nie siedzi w zamknięciu. Z Las Vegas do Los Angeles jest z 350 km a po drodze pełno miast. Wiec argumenty, że nie dojdą przez pogodę są takie sobie. Scenariusz jest kiepski, realizacja taka sobie a po trailerze historia miała potencjał ale wyszło z tego takie przegadane nie wiadomo co z elementami zabijania :(

ocenił(a) film na 1
asd11

Jak mozna dodac komentarz pod tym filmem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones