PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402482}

Arn - Królestwo na końcu drogi

Arn - Riket vid vägens slut
7,4 6 889
ocen
7,4 10 1 6889
Arn Królestwo na końcu drogi
powrót do forum filmu Arn - Królestwo na końcu drogi

Jakim cudem na dworze Norweskim i Duńskim, nie było żadnych murzynów ja się pytam? Jak!!! Nawet w wiedźminie połowa aktorów to murzyni, więc jak??? Aaaaa tego filmu nie robił netflix przepraszam.

jaycutler

nie wiem czy to przejaw jakiejś fali rasistowskiego neonazizmu czy po prostu skrajnej głupoty wśród niektórych polaczków (bo Polakami was trudno nazwać), ale zaczynacie już na prawdę męczyć

ocenił(a) film na 8
Ush

Polaczkiem to jesteś ty, tylko mówisz po Polsku, ale z Polakami nie masz nic wspólnego, więc nie męcz się i przestań wydzielać CO2, zmniejsz poulację zaczynając od siebie.

jaycutler

zawsze mnie śmieszy ta zbiorowa halucynacja prawaków, jakoby stanowili oni większość, a ich neonazistowska wizja świata była tą prawdziwie polską. Jednak jest to fałsz. Jesteście jedynie polskojęzycznymi rosjanami nienawidzącymi Zachodu i postępu jak przeciętni mieszkańcy Moskwy. I co najważniejsze - Polska nigdy nie była i nie będzie wasza

ocenił(a) film na 8
Ush

No tak będzie tęczowa i pedofilska tego byś chciał hehe

ocenił(a) film na 8
Ush

Uuu tylko nie zabij mnie pierdnięciem tęczy i nie zapomnij wyprowadzić swojego partnera w lateksowym stroju na spacer na smyczy.

jaycutler

Niech ktoś powstrzyma tę karuzelę śmiechu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones