PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589952}

Artysta

The Artist
7,5 51 116
ocen
7,5 10 1 51116
7,3 30
ocen krytyków
Artysta
powrót do forum filmu Artysta

Oscar

ocenił(a) film na 9

Zasłużony. Tylko wiecie, to nie jest film dla głupich ludzi.

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Dokładnie :)

MumciurMaster

Dokładnie!

ocenił(a) film na 4
MumciurMaster

Więc nie powinieneś go oglądać ;)

ocenił(a) film na 9
jos_fw

Sucheee.

ocenił(a) film na 4
MumciurMaster

Mizerny pod intelektualnym względem to jest Twój text, który kiepsko świadczy o Twych kompetencjach. Deprecjonujesz ludzi, którzy podobnie jak reżyserka Holland uznają "Artystę" za beztreściową, formalnie niekonsekwentną "wydmuszkę" - i mają do tego prawo. A Ty nie masz prawa kwestionować ich inteligencji

użytkownik usunięty
jos_fw

On ma rację. Tylko ignoranci nie lubią kina niemego. Jak można nie lubieć filmów Chaplina lub Bustera Keaton'a...?

ocenił(a) film na 4

Ależ ja uwielbiam Keatona i Chaplina - Brzdąca, Generała, Gorączkę złota itd. Nie lubię podróbek.

użytkownik usunięty
jos_fw

Miałem na myśli ogół ludzi, którzy klasyki nie widzieli na oczy, a zachwycają się "robokopami". Artystę uważam za udany eksperyment i hołd w stronę kina.

ocenił(a) film na 10

Cóż ja uwielbiam zarówno Artystę jak i Robocopa (tego starego z Peterem Wellerem w reżyserii Verhoevena) podobnie zresztą jak Martwicę mózgu Petera Jacksona i Aliena Ridleya Scotta...
P.S. na pewno wybirę się na nowe Star Wars (choć po zwiastunie mam mieszane uczucia)

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Ja też lubię dobre sci-fi. Pisałem o ludziach bez gustu, którzy nawet nie słyszeli o klasykach typu "Brzdąc", czy "Jeszcze wyżej" - stąd stwierdzenie "robokopy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones