PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623366}

Ashes

6,2 156
ocen
6,2 10 1 156

Ashes
powrót do forum filmu Ashes

PRZYMUS!

ocenił(a) film na 8

Chciałam obejrzeć zdjęcia Raya Winstona.Wyświetla się ..prośba o odblokowanie reklam.Drogi
FilmWebie!NIE ZMUSISZ mnie do oglądania lub nieoglądania-CZEGOKOLWIEK! Nie po to mam
AdBlocka-by na Twoją-i czyjąś tam prośbę- odblokowywać i nabijać komuś kabzę! To..po
prostu;przestanę Filmweb odwiedzać i nie zawitam tu więcej! Takie ZMUSZANIE do oglądania
reklam-jest nie fair! W necie-jest wolność! Póki co!Zapamiętajcie to sobie!Reklam-jestem
wrogiem;do tego stopnia że bojkotuję rzeczy reklamowane! ZMUSZACIE ludzi do olądania reklam-
by mieli..szansę trafić na Wasze strony,by coś zobaczyć lub przeczytać! To..ja wolę nie zobaczyć
i nie przeczytać!PRZYMUS włączania reklam-gdy dla ludzi ich nieznoszących-powstały specjalne
addonsy-by reklamy wyłączać-taki PRZYMUS Cię,drogi FilmWebie-cholernie
deklasuje!Albo..deklasujesz się sam! Jesteś z rodzaju tych,którzy są przeciwni emisji filmów-z
reklamami,gdyż burzy to dzieło,reżyserię;nastrój kina..Ale..sam reklamy wciskasz!To ja
REZYGNUJĘ! Nikt mnie do niczego nie będzie zmuszał,jeśli nie mam na to
ochoty!Zdanko"możesz to oglądać ZA DARMO dzięki temu,ze Ci wciskamy reklamy"-jest grubo
nie fair! I takie numery-ze mną nie przejdą! Zaczynacie...orwellić!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones