PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810195}

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Astérix - Le Secret de la potion magique
7,0 15 370
ocen
7,0 10 1 15370
5,6 5
ocen krytyków
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Słaba promocja

ocenił(a) film na 7

Ten film ma premierę za miesiąc a polski zwiastun ukazał się dopiero tydzień temu. Myślę, że wiele osób przez to nie ma pojęcia, że w styczniu będzie ten film.

FilmLord

Dokładnie, ja dowiedziałem się dzisiaj. Z drugiej strony, miło, przyjdzie mi czekać ledwie miesiąc ;)

ocenił(a) film na 6
FilmLord

Prawda. Osiedle bogów było według mnie genialne. Strasznie się cieszę że zrobili kontynuację. A też totalnie nie miałam pojęcia, że nowa część za chwilę wychodzi. Przypadkiem zobaczyłam zwiastun w kinie przed inną bajką. Gdyby nie to, pewnie dalej bym żyła w tej nieświadomości :)

FilmLord

Jakby pokazali zwiastun w październiku, to by wszyscy zdążyli o filmie do stycznia zapomnieć. A tak - mniej czekania!

Miko2137

No, ale mogli wtedy pokazać jakiś teaser, a na początku stycznia ruszyć z mocną kampanią.

To chyba kwestia tego, że dystrybutor nie widzi w tym filmie jakiegoś wielkiego zysku, więc nie wydaje zbyt dużych pieniędzy na jego promocje.

Już nie mówiąc o tym, że w styczniu wychodzi Ralph demolka, a lutym Lego przygoda 2 i ten film na pewno zostanie przez nie przyćmiony. U mnie w mieście kino ma tyle tytułów, że Asterixa dają na wczesne godziny

MistrzSeller

Ja mam wrażenie, że większość animacji tych spoza Disney/Pixar jest tak promowanych. O "Sekretnym życiu kotów" też nie słyszałam nic więcej aż do teraz, nawet "Spiderman uniwersum" nie był jakoś zapowiadany wcześniej. A Asteriks się obroni, bo jednak kultowa bajka i sporo "dużych dzieci" pogna szybciej na Galów niż Ralpha demolkę.

ocenił(a) film na 7
Miko2137

Spider Man miał jednak ten teaser i trzy zwiastuny.

FilmLord

Asteriks też miał teaser wypuszczony jakoś pod koniec listopada. Trzeba było być czujnym ;)

Miko2137

Bez promocji to żaden film się nie obroni. A poza tym "Osiedle Bogów" było bardzo reklamowane wszędzie (ale wtedy to był okres, gdzie film ten nie miał aż takiej konkurencji).

ocenił(a) film na 9
FilmLord

Twoja bańka internetowa to przecież algorytmy i to je możesz winić za brak informacji. Czekam od jesieni na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones