PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033746}

Astronauta

Spaceman
5,3 4 817
ocen
5,3 10 1 4817
4,9 9
ocen krytyków
Astronauta
powrót do forum filmu Astronauta

Nie dałam rady.

ocenił(a) film na 2

Jeżeli ktoś obejrzał do końca to proszę o zaspojlerowanie co tam się wydarzyło i o co chodziło, bo ja niestety po 45min odpadłam z nudów. I żeby nie było, umiem wytrwać na filmach na których "nic się nie dzieje", ale tu dodatkowo nie było żadnych ciekawych dialogów, widoków i scen, nic co by utrzymało mnie do końca seansu.

ocenił(a) film na 7
karu1990

Spróbuj jeszcze raz obejrzeć. Na spokojnie, bez oczekiwań na spektakularną akcję, wybuchy itp. To zupełnie inny film. Bardzo refleksyjny i klimatyczny. Piszesz, że nie ma ciekawych dialogów - otóż są i dotyczą życia, naszych lęków i tego czego nie potrafimy dostrzec biegnąc w kółko za ambicjami. To film, który przemawia przede wszystkim do osób, które są wrażliwe i chętnie zagłębiają się w filozoficznych aspektach życia. Jest tutaj ciekawie przedstawiona wizja wszechświata, ale musisz dotrwać do końca filmu. Ogólnie nie zniechęcaj się. To piękny film. Serio. Polecam.

ocenił(a) film na 1
karu1990

Nic nie straciłaś, podjęłaś znakomitą decyzję, z tego filmu opłaca się uciec w każdym momencie. Udane widoki, to tylko te ujęcia zabytkowej stacji kosmicznej, ale tym się nasyciliśmy już w połowie. A jeśli chodzi o problematykę społeczno obyczajową, to zawsze możesz się wzruszyć 3153 odcinkiem Klanu.

ocenił(a) film na 3
karu1990

Nic się nie wydarzyło. Ostatnie 15 minut to walka z samym sobą żeby nie zasnąć. Nie polecam. Najlepiej nie oglądać.

ocenił(a) film na 7
karu1990

filmy zmuszające do refleksji najlepiej oglądać wyspanym i zrelaksowanym - to nie boli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones