PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033746}

Astronauta

Spaceman
5,3 4 713
ocen
5,3 10 1 4713
4,9 9
ocen krytyków
Astronauta
powrót do forum filmu Astronauta

Nie.

ocenił(a) film na 3

Nie dałam rady obejrzeć całości, mimo że s/f to mój ulubiony gatunek.

ocenił(a) film na 3
aritas

Zgadzam się z tobą.w 100% , ja wytrzymałem tylko 30 min, dziś kolejne podejście

ocenił(a) film na 10
aritas

bueheheheh boś cieniutka, dla prawdziwego fana sci-fi takie filmy to gratka :)

ocenił(a) film na 8
aritas

Nie obejrzałaś i oceniłaś xd?

ocenił(a) film na 3
Robert_Max_

Jak jest chujowe to jest chujowe, po co się męczyć do końca?

mjentkisz

A mało jest filmów co nudzą w pierwszej połowie, by zespoić wszystko w całość zajebistą końcówką?

ocenił(a) film na 8
mjentkisz

Po co oceniać film jeśli się go nie widziało do końca. No ale patrząc na poziom twojej wypowiedzi …czego się można spodziewać.

Galileus1

Jakby film był dobry to komentarze ludzi były by o nim i byłyby pozytywne... a tu są negatywne komentarze o filmie i negatywne komentarze o negatywnych komentarzach... i do tego pitolenie że film jest wysokich lotów i to niby tłumaczy niskie oceny oglądających.
A najlepsze że ocena krytyków jest niższa niż ogólna ocena... heh

ocenił(a) film na 10
mjentkisz

Skoro nie obejrzałeś filmu i wystawiłeś ocenę to tak naprawdę wystawiłeś notę samemu sobie chudy czleku;)

aritas

Nie obejrzałam, ale wystawie ocenę.

ocenił(a) film na 3
Kamil_Nawoj

widziałam wystarczająco dużo, aby zauważyć że to tylko atrapa s/f, przykrywająca właściwą fabułę koncentrującą się na wewnętrznym rozmemłaniu głównego bohatera. Kosmos w tym filmie to tylko dekoracja dla pokazania rozlazłego życia wewnętrznego bohatera i nic więcej.

ocenił(a) film na 7
aritas

Obejrzyj do końca. Końcówka jest piękna. Podobnie jak w Ad Astra, tutaj też tłem jest science fiction, a głównym tematem filozofia i rozważanie na sensem życia... Nie zmienia to faktu, że po obejrzeniu w całości jestem usatysfakcjonowany z seansu. Musisz mieć dzień na taki rodzaj filmu. Chęć na rozmyślenia o istocie życia i o tym co ważne. Ten film o tym mówi. Może kiedyś zmienisz zdanie i właśnie takim filmów będziesz poszukiwała... Kto wie.

ocenił(a) film na 10
Kamil_Nawoj

następny który wystawi ocenę samemu sobie. Jak można nie obejrzeć i oceniać? Zawsze tak masz? To tak jakby zamówić obiad, skubnac surowki i powiedzieć ze ten posiłek jest do kosza..

ocenił(a) film na 5
aritas

Spróbój obejrzeć Biedne Istoty, w porównaniu Astronauta to arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones