PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31166}

Asy przestworzy

Aces High
8,5 995
ocen
8,5 10 1 995
Asy przestworzy
powrót do forum filmu Asy przestworzy

Po obejrzeniu dużo nowszej "czarnej eskadry" spodziewałem się okropnych efektów ale się miło zaskoczyłem gdy zobaczyłem samoloty latające za sobą i załogę zmieniającą magazynki w locie. Przez takie akcje zastanawiam się dlaczego ta wojna nie jest tematem poruszanym w filmach. Niestety ten film nie ma wiele wiecej do zaoferowania. Gra aktorska mi nie przypadła do gustu a nasi bohaterowie nie byli zbyt interesujący i nie mieli nic ciekawego do roboty. Wyraźnie poskąpiono postaciom osobowości przez co ich losy mnie nie interesowały a wojna u nich przypomina niedzielna zabawę a wszystko dopełnia muzyczka ze slapstickowych komedii. Może ktoś dzisiaj zdołąłby wyprodukować jakiś ciekawy film o PWŚ idąc przykłądem Flyboys.

EvilScrooge

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

kotbury

W dzisiejszych czasach nie spodziewałem się już usłyszeć określenia gimbus. Myślałem że już nikt nikogo tak nie nazywa? Takie passé które jyż jest wtórnym passé . Co do filmu to dokładnie go nie pamiętam po dekadzie od obejrzenia (co już mówi samo za siebie), ale nieskomplikowana natura twojej wypowiedzi mówi mi, że sam nie włożyłeś w to wiele myśli. Mam nadzieję, że filmy oglądasz z większą rozwagą.
Jednakże bodoba mi się, że cenisz sobie tak klasyczne kino. Dziś mało kto daje takim filmom szansę. To jak go nakręcono w tamtych czasach wciąż mnie zadziwia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones