PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849474}
3,3 12 065
ocen
3,3 10 1 12065
Asymetria
powrót do forum filmu Asymetria

Nie, nie mówię że filmy w tym stylu to moje ulubione. Nie mówię, że nie było słabych momentów, bo zdarzyły się. Niemniej, trójka z hakiem dla Asymetrii jest jakimś ponurym żartem, ewentualnie efektem negatywnej kampanii na Niewolskiego, który w odróżnieniu od całej reszty reżyserów, posiada zdolność samodzielnego myślenia. Spadajcie imbecyle na Kobiety Mafii, Jak pokochałam gangstera i inne gnioty z kserokopiarki przeznaczone dla kompletnych bezmózgów.

Prawdziwy_Rychu

Drugą połowę komentarza mogę skwitować wesołym uśmiechem, ale zasadniczo racja. Filmu nie widziałem, ale po recenzji Mietczyńskiego nie czuję żeby to był film zasługujący na tak niską ocenę i zacząłem się trochę zastanawiać nad tymi ocenami, i co mnie uderzyło - na ocenę 3.5 składa się jakieś 51% ocen 1/10. Wygląda to faktycznie na review bombing, pewnie przez kontrowersje związane z reżyserem. Kurde no, wszelkie kampanie przeciw filmom których część oceniających raczej nie widziało to rak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones