PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607000}

Atak dinozaurów

Triassic Attack
3,0 1 569
ocen
3,0 10 1 1569
Atak dinozaurów
powrót do forum filmu Atak dinozaurów

Genialny film

ocenił(a) film na 2

Reżyser pokazał jak w prosty sposób pokazać prawdziwą sztuke. Są efekty, emocje, wciągająca fabuła. Osobiście polecam.

ocenił(a) film na 2
Palacio

Przepraszam cię bardzo, ale czy wiesz co piszesz ?? Ja wiem , ze każdy ma swoją wypowiedź, ale :
1. efekty ,,sam" komputer
2. Fabuła...nie będę komentować
itd.
Oczywiście, podobała mi się jedynie tyranozaur. :)

ocenił(a) film na 2
misia1147

przepraszam za błędy, szybko pisałam. :)

misia1147

hej, to nie o to chodzi - czasem można spojrzeć inaczej na film niż przez pryzmat wielkiego kina i hollwoodu. Są też i takie filmy, można je potraktować z przymrużeniem oka, ale mimo wszystko reżyser mając do dyspozycji środki jakie ma użył ich najlepiej jak umiał i włożył dużo pracy i serca w ten film:) Mnie to przypomina początki kina - potwory z bagien i inne, choć tu zamiast kukły jest komputer:)

ocenił(a) film na 2
klaudia0

Oczywiście może i dobrze mówisz ;) ale czasami istnieją reżyserzy, którzy od gapiają pomysły na film np. ze ,,Szczęki".

Palacio

Fajnie, że umiesz docenić takie kino:) Tylko niektórzy wiedzą/myślą o tym, jak trudno jest zrealizować film. Takie powroty do korzeni "kina" też mają swój urok. Widzę po Twoich ocenach, że to doceniasz:)

ocenił(a) film na 3
klaudia0

Kiedy ten film będzie w tv puls lub tv 6??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones